Death Note 11

Okładka książki Death Note 11 Takeshi Obata, Tsugumi Ohba
Okładka książki Death Note 11
Takeshi ObataTsugumi Ohba Wydawnictwo: Shueisha Cykl: Death Note (tom 11) Seria: Death Note komiksy
komiksy
Death Note (tom 11)
Death Note
デスノート
Shueisha
2006-05-02
2006-05-02
japoński
akcja dramat tajemnica psychologiczny siły nadprzyrodzone shounen manga

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Death Note Special One-Shot Takeshi Obata, Tsugumi Ohba
Death Note Spe... Takeshi Obata, Tsug...
Okładka książki Bakuman #20 Takeshi Obata, Tsugumi Ohba
Bakuman #20 Takeshi Obata, Tsug...
Okładka książki Bakuman #19 Takeshi Obata, Tsugumi Ohba
Bakuman #19 Takeshi Obata, Tsug...
Okładka książki Bakuman #18 Takeshi Obata, Tsugumi Ohba
Bakuman #18 Takeshi Obata, Tsug...

Napięcie przed finałowym tomem sięga zenitu i niestety tom trochę przegadany jak to w tej mandze, ale nie mogę się doczekać wielkiego finału.

Nie jest dobrze gdy twoja jedyną zaletą jest to, że jesteś przed ostatnim tomem. Masakra wszystkie nowe wątki to takie odcinanie kuponu, bo już nic nie jest w stanie tutaj zaskoczyć. Bohaterowie się wogóle nie rozwijają od pewnego momentu wszystko stoi w miejscu. Generalnie chyba tylko zawźięci tutaj dotarli, bo trzeba mieć dużo samo zaparcia.

Choć cały tom nie był bardzo porywający, to było dużo momentów, które czytałam z zapartym tchem. A końcówka, to było mistrzostwo. Nie wiem teraz szczerze po której stronie mam stanąć(◕દ◕)

Moja przygoda z "Death Note" dobiega końca i choć mniej więcej w połowie serii miałam poczucie, że staje się ona coraz bardziej żmudna, tak teraz sytuacja całkiem się odmienia. W tej części wątek z Mello w ogóle zaniknął, na pierwszy plan wysunęły się, oczywiście prócz ciągłej walki o odkrycie tożsamości Kiry, miłosne igraszki i podstępy Lighta, co właściwie okazało się ciekawą odmianą. Dosyć rozbawił mnie taki rozwój wydarzeń, ale także mimo wszystko zaciekawił i ponownie wciągnął, tajemnicze zakończenie tylko dopełnia tego dobrego smaku. Co prawda tutaj pojawiło się trochę błędów w technicznych - gdzieś brak myślnika, przecinka, literki, jednak nie były to usterki, które bardzo utrudniały czytanie. W każdym razie biorę się za następną część, a tę polecam. Warto dotrwać do końca ze względu na powoli rozwiązującą się akcję.

Uwielbiam Mikamiego <3

Uwielbiam Mikamiego <3

Near wyrusza do Japonii żeby ostatecznie rozwiązać sprawę seryjnego mordercy z Kanto. Light i N wypowiadają sobie nieoficjalną wojnę, w której stawką jest duma i honor. Near domyśla się tożsamości drugiego Kiry. Następca L'a proponuje spotkanie swemu rywalowi. Przebiegłość N'a pozwala mu odgadnąć zamiary Lighta!

Light przymierza się do ostatecznej rozgrywki. Poprzez Takadę kontaktuje się z Mikamim, którego dopadają lekkie wątpliwości w stosunku do wyborów jego boga. Kira zaczyna wcielać misternie ułożony plan, by zabić wszystkich, którzy mogą mu przeszkodzić stworzyc idealny świat.!

Dochodzi również do spotkania Misy i Takady.

Aizawa jest już niemal pewien podwójnej tożsamości Lighta.

Zobaczymy też powrót Mello, który to odegra bardzo istotną rolę w planie, który ułożył Near! Mihael chce wykorzystać Takadę do swoich celów.

Misa została uwięziona! Ktoś jest bardzo ostrożny.

Walka między dwoma genialnymi umysłami.
Jak zakończy się największy pojedynek jaki ten "zepsuty" świat widział?

Nie mogę doczekać się następnego, ostatniego już tomu!

Light przymierza się do ostatecznej rozgrywki. Poprzez...

Aktualnie sądzę, że nigdy nie chciałabym mieć dzieci. Jednak gdyby się zdarzyło, że miałabym je mieć... Naprawdę chciałabym, żeby było ono podobne do Neara!
Rozgrywka w sprawie Kiry zbliża się do finału... A wszystko jest niesamowicie emocjonujące! Nie czuję się na siłach odpowiednio tego opisać... Więc, po prostu- polecam do przeczytania!

• Manga
  • Mangi