Bakuman #19

Wydawnictwo: Waneko
バクマン
komiksy
Anezka

Nowa seria Muto Ashirogiego zaczyna wygrywać w rankingu nawet z dziełem Eijiego! Ale z jakiegoś powodu Eiji wciąż prowadzi w wynikach sprzedaży. Nasi bohaterowie jednak nie zamierzają się poddawać!
Czy ich wysiłki przyniosą efekty?

źródło opisu: https://waneko.pl/nasze-mangi/?manga_id=140&tom_id=19

źródło okładki: https://waneko.pl/nasze-mangi/?manga_id=140&tom_id=19

Wkp | 2019-06-03
Przeczytana: 02 czerwca 2019

MIŁOŚĆ, MANGI I ANIME

To już przedostatni tom „Bakumana”. Jedna z najlepszych mangowych serii jakie powstały i bodajże najlepszy tytuł ukazujący się wciąż na polskim rynku zbliża się do końca i trudno nie czuć z tego powodu żalu. Cieszy jednak fakt, że autorzy nie tylko ani na chwilę nie zaniżyli rewelacyjnego poziomu całej opowieści, ale i że wreszcie zaczynają wyraźnie przygotowywać grunt pod wielki finał, powracając do Azuki, która od dawna praktycznie nie była obecna na łamach cyklu. Dzięki temu druga największa siła „Bakumana” (pierwszą są kulisy mangowej branży), czyli wątek romantyczny w wykonaniu głównego bohatera w końcu odżyła i dodaje całości mocy.

Muto Ashirogi w końcu osiągnęli to, o czym marzyli. Stworzyli drugą serię, która stała się hitem i jedynie musi liczyć się z najnowszym dziełem genialnego Eijiego Niizumy. Problem w tym, że choć ich „Reversi” na przemian okupuje albo pierwsze, albo drugie miejsce listy najpopularniejszych mang „Shounen Jumpa”, „Zombie Gun”...

Isil | 2019-06-11
Przeczytana: 10 czerwca 2019