Paradise Kiss. Tom 3

Tłumaczenie: Aleksandra Watanuki
Cykl: Paradise Kiss (tom 3)
Wydawnictwo: Waneko
Paradise Kiss
komiksy
Moonlight

Yukari Hayasaka zamierza się usamodzielnić po odejściu z domu. Rzuca szkołę. Chciałaby dostać pracę w agencji modelek, jednak jest mały problem... aby została zatrudniona potrzebna jest zgoda jej matki, z którą Yukari właśnie się pokłóciła. Dziewczyna postanawia przekonać matkę, że praca modelki to właśnie to, co chciałaby robić w przyszłości, tym bardziej, że jej romans z Georgem powoli nabiera rumienców... Problemy ma także Miwako. Arashi dowiaduje się o jej spotkaniach z Tokumorim... Mimo, że nie są to klasyczne randki, Arashi jest bardzo zazdrosny.

źródło opisu: Waneko, 2004

źródło okładki: http://waneko.com.pl/

Kyou | 2013-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2013

Seria robi się coraz ciekawsza, serio.

Iwett | 2011-04-07
Przeczytana: 07 kwietnia 2011

Po prostu uwielbiam twórczość Ai Yazawa i pluje sobie w brodę , że dopiero teraz zorientowałam się o wydaniu Paradise Kiss w Polsce (niewybaczalne przeoczenie!).
Manga z rodzaju "josei", czyli typowe babskie czytadło ;)
Warto po nią sięgnąć, a jeżeli nie jesteście zdecydowani czy chcecie na nią wydać pieniądze, to polecam zapoznanie się chociaż z serialem!

melissa | 2011-09-04
Przeczytana: 03 września 2011

George jest najbardziej irytującą postacią na świecie.

charoo | 2015-08-07
Przeczytana: 07 sierpnia 2015

Ten tom spodobał mi się o wiele bardziej, niż dwa poprzednie.
Pod koniec tomiku bohaterka wreszcie zrozumiała kilka rzeczy i zaczęła starać się być samodzielna.
Z niecierpliwością czekam na dalsze rozwinięcie historii.

yokopoko | 2017-07-12
Na półkach: Manga, Przeczytane