Szkoła szpiegów

Okładka książki Szkoła szpiegów Stuart Gibbs
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Szkoła szpiegów
Stuart Gibbs Wydawnictwo: Agora Cykl: Szkoła szpiegów (tom 1) literatura dziecięca
literatura dziecięca

Szkoła szpiegów

przeczytanych książek 731 napisanych opinii 422

Ta książka jest supeeeeeeer!!!!Cała seria jest F A N T A S T Y C Z N A 💛 💛 💛

Ta książka jest supeeeeeeer!!!!Cała seria jest F A N T A S T Y C Z N A 💛 💛 💛

fajneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Serdecznie polecam całą serię!!!!❤️❤️❤️❤️🤪🤪🤪🤪👍👍 Jedna z najlepszych książek jakie czytałem a było ich kilkaset💪

Dobrze się to czyta, nie ma dłużyzn i akcja idzie wartko do przodu. Niby wiadomo, czego się spodziewać, a mimo to czuć przy czytaniu świeżość. Gdzieś już to widzieliśmy, gdzieś już to czytaliśmy, a mimo to tu jest to podane tak, że chcemy tego jeszcze.

Bo do bohatera zgłasza się niespodziewanie ktoś wyjątkowy i składa wyjątkową propozycję... :)

💣Szkoła szpiegów dedykowana jest co prawda dla młodzieży, ale przyznam się Wam szczerze, że podkradłam ją synowi i pochłonełam ją w dwa wieczory i świetnie się przy niej bawiłam 😂
💣Benjamin Ripley to dwunastoletni chłopiec, który pewnego dnia zastaje w swoim domu tajnego agenta. Dowiaduje się, że został powołany do tajnej szkoły szpiegów i ma kilka chwil na spakowanie walizki i zostawienie wiadomości rodzicom. Jest zafascynowany swoim wyróżnieniem i pełen entuzjazmu wyrusza na przygodę życia. Już po przekroczeniu drzwi akademii okazuje się, że zupełnie inaczej to sobie wyobrażał. Zostaje zaatakowany zewsząd przez szpiegów i musi walczyć o przetrwanie. Akademia otwiera przed nim swoje horyzonty, jednocześnie wikłając go w niezrozumiałe dla niego kłopoty.
💣Książkę czyta się bardzo lekko i przyjemnie. Ja nie mogłam się od niej oderwać, i zabieram się za kolejny tom 🙂 Świat tajemnic, szpiegów, tajnych akcji i zawierania przyjaźni to coś co młody czytelnik z pewnością pokocha od pierwszej strony. To dopiero pierwszy tom, a już przygody zapowiadają się bardzo obiecująco 🥰 Ogromnie polecam czytelnikom w każdym wieku. Zapewniam, że nie będzie żałować ! ❤️
Za egzemplarz serdecznie dziękuję wydawnictwu @agoradladzieci ❤️

Ciekawa lektura z zaskakującymi zwrotami akcji.

Ciekawa lektura z zaskakującymi zwrotami akcji.

Wiek: 8+

Wiek: 8+

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Ładne ilustracje. Szybko się czyta. Polecam

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Ładne ilustracje. Szybko się czyta. Polecam

Świetna polecam!! Bardzo wciąga!! Najlepsza jaka przeczytałam a zapewniam przeczytałam ucha masę.

Fajna, żywa pozycja. Nie sposób się przy niej nudzić. Książka dedykowana dla młodzieży i można śmiało polecić ja młodszemu pokoleniu. Ale i starsze może się przy tej pozycji zrelaksować.

• Dla dzieci
  • Literatura dziecięca
  • Wyzwanie LC 2022

Dodaj cytat z książki Szkoła szpiegów