Paradoks

Niebezpieczni mężczyźni zawsze pociągają kobiety. On ja szkoli, trenuje i.... Ona wykiwa ich, dokonując kradzieży stulecia, krzyżując ich misterny plan... Wie, że Max ja zabije, ale czy ma pewno?

Taka bajka dla dorosłych, wątek kryminalny przeplata się z erotycznym a wszystko zaprawione szczyptą humoru. I pomimo że absurd goni absurd, to dobrze się czytało.

Wiem , wiem, ze ksiazka jes naiwna, nierealna ,ale za razem
jest jak bajka i wciaga tak ,ze nie mozna sie oderwac.

Wiem , wiem, ze ksiazka jes naiwna, nierealna ,ale za razem
jest jak bajka i wciaga tak ,ze nie mozna sie oderwac.

Cóż to było...czy facet może być aż tak mrocznym przedmiotem pożądania...i nie mówcie, że bajka, nielogiczne i bohaterka naiwna...i cóż z tego..? Ileż tu było namiętności, szalonej miłości doprawionej piekielnym pożądaniem...szkoda, że takie historie tylko w wyobraźni pisarzy...czytajcie, warto czasem dać się ponieść mrocznej, czasem nawet zgubnej namiętności...

"Paradoks" Anna Valetta

Anna rzuciła pracą w korporacji i wyjechała do Irlandi na odpoczynek. Diametralnie zmieniła swoje życie co nie spodobało się jej przyjaciółce. Pragnęła odciąć się od świata, w czym zdecydowanie pomogło jej miejsce w którym się znalazła. Brak zasięgu i odludne miejsce w którym zamieszkała  zdecydowanie jej w tym pomogło.

Gdy do  drzwi jej tymczasowego  miejsca  zamieszkania zapukał zmarzniety mężczyzna jej życie po raz kolejny przybralo  inny tor.
Jak się okazało tym mężczyzną był Josh Calvados.

Josh Calvados to przyjstojny zdolny  aktor, szef zorganizowanej grupy przestępczej. Prowadzi podwójne życie o którym wiedzą tylko nieliczni.

Był jeszcze Maxwell przystojny lecz brutalny i bezwzględny mężczyzna.  Milioner i skandalista.

Ona jedna ich dwóch czy to może skończyć się dobrze?
Czy rzucenie pracy i wyjazd do Irlandii okaże się dobrym pomysłem?
Czy udzielenie pomocy nieznajomemu przyniesie pozytywne skutki? Dlaczego Anna została porwana?

Przyznam, że  początkowo wydawało mi się, że to  ciekawy aczkolwiek zwykły romans, a tu taka niespodzianka. Autorka stworzyła bardzo ciekawą i orginalną fabułę. Książka opisuje historię Anny,Josha i Maxwlla. Ona jedna ich dwóch, tak tak  to musiało skończyć się ciekawą historią.
Dotychczas spokojne i nudne  życie Anny zamieniło się w dużą dawkę wzburzenia, inpulsywności i chaosu.
Byłam w szoku, że kobieta tak dobrze odnalazła się w przestępczym świecie. Jej mocny i uparty charakter sprawił, że mężczyźni widzieli w niej godną partnerkę ale czy tylko zawodowa?
A ci mężczyźni tak różni a jednocześnie podobni do siebie.  Wcale nie dziwiło mnie, że Anna nie mogła zdecydować się do którego ciągnie ją bardziej.  Gdyby połączyć tych panów w jednego to byłby to  mężczyzna idealny. A propozycja która jej złożyli zawaliła mnie z nóg.  A decyzja którą podjęła kobieta również mnie zaskoczyła,  a może nie tyle decyzja jaką podjęła a łatwość z jaką to zrobiła.

Autorka ma bardzo lekkie pióro. Książkę czytało mi się z wielką przyjemnością. Na pewno sięgnę po kolejną część tej serii.

"Paradoks" Anna Valetta

Gdy do  drzwi jej...

Czytając książkę przepadłam. Historię Anny, Maxa i Josha czyta się super. Wciąga Cię od pierwszej strony.
Autorka pięknie pokazała relacje całej trójki ich fascynacje, nienawiść, złość, chemię która unosi się w powietrzu. Bohaterowie są cudownie wykreowani. Sama nie wiem, którego faceta kocham bardziej. Opiekuńczego, przyjacielskiego i troskliwego Josha czy drapieżnego, porywczego Maxwella. Zakończenie tej historii to paradoks który jest pozornie sprzeczny z logiką.
Jako czytelnik polecam ją z czystym sumieniem. ❤

Anna postanowiła zmienić swoje życie. Wyjeżdża z daleka od cywilizacji chcąc pobyć sama ze sobą. Jej spokój zakłóca niespodziewane wtargnięcie zmarzniętego przybysza, szukającego schronienia w czasie śnieżycy. Niczego nieświadoma postanawia pomóc mężczyźnie, odczuwając przy tym dreszczyk emocji i szansę na dodatkową przygodę, której nie zapomni. Musimy przy okazji wspomnieć, że jest ona kobietą dość zakręconą i nieco roztrzepaną z wybitnym pechem. Należy do tych osób którym w drewnianym kościele spadłaby na głowę cegła :D Dla Anny spotkanie Josha było przypadkowe, dla niego był to pech i koszmarny zbieg okoliczności. Nikt nie powinien o nim wiedzieć przez co powinien pozbyć się jedynego świadka jednakże każda spędzona z kobietą chwila sprawiała, że nie chciał tego robić i pragnął jej coraz mocniej..😈 Jego wspólnik miał inne zdanie na ten temat. Do czasu...

Josh był bożyszczem milionów, podziwiających go na srebrnym ekranie. Maxwell charyzmatycznym miliarderem, stałym bywalcem na łamach brukowców, które skwapliwie informowały o wywoływanych przez niego skandalach i kolejnych miłosnych podbojach. Obaj skrywali sekret - prowadzili podwójne życie. Interesowały ich dzieła sztuki oraz diamenty, których pragnęli ludzie, do których nie należały.

Jedna kobieta. Dwóch mężczyzn. Fascynacja, nienawiść oraz wybór. Jakie decyzje podejmie Anna? Jakie plany wobec kobiety ma każdy z mężczyzn? Co się stanie jeśli jeden z nich będzie chciał mieć ją na własność? Czy wszystkim uda się wyjść z tej sytuacji bez szwanku?

Kochani ta książka jest rewelacyjna! Totalna bomba 🔥 My jesteśmy nią absolutnie zauroczone 😍❤️ autorka serwuje nam prawdziwy emocjonalny rollercoaster rzucając bohaterkę dwóm wilkom na pożarcie i solidną dawkę adrenaliny co sprawia, że ta książka jest nieodkładalna 🔥❤️🔥 Bywa brutalna, nieprzewidywalna i gorąca 😈 chemia i pożądanie tu występujące są niemalże namacalne 🔥 Nawet nie wiecie kiedy po przeczytaniu pierwszej strony jesteście w połowie książki a zaraz nagle ją kończycie.

Każda postać ma swój silny charakterek i coś do powiedzenia. Mężczyźni odgrywają rolę prawdziwych samców natomiast Anna mimo z pozoru uległej i potulnej potrafi wybuchnąć i dać panom tak do wiwatu, że ich zatyka i nie wiedzą co powiedzieć - dzięki czemu dostajemy w książce również dawkę humoru 😁
Paradoks absolutnie skradnie Wasze serca a panowie zawładną duszą. Ciekawe jesteśmy którego wybierzecie bo uwierzcie ten wybór to cholernie ciężka decyzja 🔥😈

Książkę polecamy Wam ogromnie bo jest z całą pewnością warta aby każdy szanujący się książkoholik miał ją na swojej półce ❤️ Aniu Tobie baaaardzo dziękujemy za możliwość objęcia tej pozycji patronatem gdyż to jest absolutny sztos‼️i oczywiście czekamy na kontynuację 😍

🖤🖤🖤RECENZJA🖤🖤🖤

„Zrobili sobie zawody, a ze mnie zabaweczkę. Weszłam za bardzo w relacje pomiędzy nimi i musieli dojść do wniosku, że ich długoletnia przyjaźń jest o wiele więcej warta niż przypadkowo spotkana kobieta.”

Anna, stłamszona przez korporacyjny wyścig szczurów, postanawia odizolować się tymczasowo od ludzi i wynajmuje coś na kształt zamku na irlandzkim odludziu.
Jej spokojna egzystencja nagle zmienia się, gdy pewnego dnia wpada do jej „tymczasowego domu”, z impetem i z wyraźnymi śladami przemarznięcie znany aktor Josh Calvados. A jeszcze bardziej sytuacja się komplikuje, gdy ten porywa ją i postanawia uwięzić ją, wraz ze swoim przyjacielem Maxwellem Reese, znanym miliarderem i skandalistą, a których ściśle tajne choć dochodowe zajęcie , może być narażone na szwank, przez obecność irytującej, ale też intrygującej Polki. Anna pokazując swoje ostre pazurki, nietuzinkowe umiejętności, ognisty temperament i irytujący charakterek, oczarowuje obydwu, ale też sama sobie przypieczętowuje swój los, wchodząc w układ z nowo poznanymi, ale jakże seksownymi samcami. To co jej proponują, inną kobietę, na pewno by przeraziło, ale ona traktuje to jako nowy, choć nie dający pewności jutra, początek. Fascynacja zmienia się w obsesje, a swoisty emocjonalny trójkat zaczyna wychodzić poza schematy, ale do końca nie wiadomo, kto co czuje, kto czego pragnie, komu przed czym uda się powstrzymać, a komu przyniesie tylko cierpienie. Jedno jest pewne, nie ma szczęśliwego zakończenia gdy w grę wchodzą bliżej nie sprecyzowane uczucia do dwóch mężczyzn, a przyjaźń jest silniejsza od pożądania. Bolesne, a zarazem podniecające wybory pomiędzy dwoma samcami alfa to nigdy nie był, nie jest i nie będzie łatwe.
Delikatność i oddanie Josha.
Zaborczość i agresywność Maxwella.
To przyciąganie, ta obsesja, Anna jest jak ćma która leci do płomienia zwanym Maxwell Reese i nawet poparzenia trzeciego stopnia, nie uchronią ją przed tym, żeby znowu i znowu się do niego zbliżać.
A poczciwy Josh, robi wszystko, aby ją uchronić przed spaleniem, jednocześnie sam płonie i cierpi…choć ta burzliwa relacja i ten trójkąt żądzy i oddania, wzbudza w nim swego rodzaju podniecenie, którego jeszcze nigdy nie czuł.
Autorka tak niesamowicie opisuje to co dzieje się między tą trójką, oraz poszczególne interakcje między każdym z nich, że mamy wrażenie, jakby byli jednością i choć zadają sobie rany na każdym kroku, to tak, jakby nie mogli bez siebie żyć.
Ta książka to emocjonalny rollercoaster wrażeń, który od pierwszej do ostatniej strony trzyma nas w niesamowitym napięciu i nieustającym podnieceniu, a zakończenie, aż do ostatniego akapitu nie jest oczywiste….

Z niecierpliwością czekam na kolejny tom z serii Aniołki, bo po tym co przeżyłam czytając Paradoks, chcę więcej i więcej takich wrażeń♥️

Pięknie dziękuje autorce, za możliwość przeczytania i zrecenzowania, kolejnej książki ze Skrywanych Pragnień♥️

🖤🖤🖤RECENZJA🖤🖤🖤

„PARADOKS”

Anna Valetta Wydawnictwo Desiderium

Recenzja Patronacka

Ta książka jest niesamowita. Inna niż wszystkie. Tutaj doznacie wielu emocji. Będziecie się śmiać i płakać z przerażenia. „Paradoks” nie pozwoli wam o sobie zapomnieć.
Historia opisana w tej powieści podnosi ciśnienie. Dwóch mężczyzn i ona jedna. Oni pragną ją zamordować. Ona za wszelką cenę próbuje przetrwać. Czy dostosuje się do ich wymogów?
Anna – ma dosyć wszystkiego. Postanawia wyjechać na wakacje i wszystko sobie przemyśleć. Praca w korporacji ją wykończyła.
„(…) Pamiętaj, że ludzie nie wiedzą albo nie chcą wiedzieć co cię doprowadziło w konkretne miejsce. (…)”. I to jest czysta prawda.
Wynajmuje domek w Cork (Irlandia). Jest zima. Ma zamiar się w samotności wyciszyć. Odpocząć od wszystkich problemów. Zresetować się i znaleźć nowy cel w życiu. Niestety plany legną w gruzach za sprawą tajemniczego mężczyzny. Puka do jej drzwi. Gdy je otwiera pada na ziemię. Dziewczyna za wszelką cenę próbuje go ogrzać. Okazuje się, że to jest gwiazdor filmowy Josh. W podzięce za uratowanie życia następnego dnia Anna zostaje porwana i umieszczona w wielkim zamku. I tam poznaje kolejnego bohatera Maxa.
Max jest zaborczy, bardzo męski, jeszcze bardziej agresywny i z mordem w oczach. Anna się go boi i jednocześnie coś ją do niego ciągnie. Josh jest znacznie łagodniejszy i również magnetyczny. Josh i Max stanowią doskonały duet. Wzajemnie się uzupełniają – chociaż czasami obydwoje są jak dwa wulkany.
Oni trenują naszą Annę do specjalnej misji. Ale o tym cii.
Czy będzie potrafiła zaakceptować inne kobiety w życiu Maxa i Josha?
Przeciwieństwa się przyciągają. Czuć magię uczuć. Którego mężczyznę wybierze Anna? Spokojnego Josha czy brutalnego Maxa?
Niesamowita gra uczuć. Tutaj aż kipi od pożądania. Do tego wszystkiego dochodzą tajemnicze skoki. Czy można przechytrzyć mistrzów? Poczytajcie, a się dowiecie.
Rewelacyjna fabuła i ten skok… Nic wam nie mogę powiedzieć na ten temat, ale napiszę tylko, że będziecie pod ogromnym wrażeniem.
Między Maxem, Joshem i Anną fruwają niesamowite emocje. Uczucia od nienawiści przez pożądanie do miłości. Czy taki układ ma szansę przetrwać? A co się stanie, gdy jeden z nich będzie chciał mieć Annę na wyłączność?
Uczeń przerósł mistrza, a miłość…
No właśnie a co z miłością? Czy można pożądać kogoś bez miłości? Czy można kochać kogoś kogo się nienawidzi?
Jestem zachwycona „Paradoksem”. Ze względu na gorące i ostre sceny polecam tą powieść jedynie pełnoletnim czytelnikom.
Wejdźcie w świat bogatych ludzi, którzy kombinują jak tylko mogą. Poznajcie aroganckiego Maxa – znanego ze swoich erotycznych podboi. Pośmiejcie się razem z nieziemsko przystojnym Joshem. Pokochajcie Annę, której życie zmieni się radykalnie przez jeden wyjazd do zaśnieżonej Irlandii. Z aniołka zmieni się w diabełka.
To trio może dużo zyskać jak i dużo stracić. Czy takie życie może dać szczęście?
Jeszcze raz z całego serca polecam wam „Paradoks”. Tutaj poznacie, jak wyglądają napady od środka.
Chcecie poznać skok stulecia, który paradoksalnie nie miał prawa się udać? Przeczytajcie „Paradoks” Anny Valetty.
Uwaga – ta książka należy do grupy tych nieodkładalnych. Czytacie na własne ryzyko.

Polecam :)

#Paradoks #annavaletta #wydawnictwodesiderium #mommy_and_books