Zacukrzony mózg

Okładka książki Zacukrzony mózg Mike Dow
Okładka książki Zacukrzony mózg
Mike Dow Wydawnictwo: Vital zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Zacukrzony mózg
Vital
2020-01-01
2020-01-01
dieta zdrowie superzywnosc zdrowe odzywianie dieta ketogeniczna cukier ketoza mozg poprawa pamieci

Okładka książki Uzdrowienie po udarze. Cofanie skutków i zapobieganie kolejnym udarom David Dow, Mike Dow, Megan Sutton
Uzdrowienie po... David Dow, Mike Dow...

Dla mnie to innowacyjne podejście do diety dążącej do wycofania cukru z życia oraz do schudnięcia. Program diety został jasno rozpisany oraz co najważniejsze - wyjaśniony. Czytelnik rozumie skąd takie etapy, co więcej poznaje przyczyny swojego uzależnienia od cukru.

Jednak trochę za mało miejsca autor poświęcił na to co należy jeść. Skupił się na przyczynach uzależnienia od cukru ale nie dał wystarczająco bogatej odpowiedzi - co i jak jeść?

45/2023 Problemem dla mnie jest to, że czytając wydawało mi się że pisał to znachor. Nie trafiła do mnie.

Ciekawe informacje, ale rozciągnięte do granic możliwości. Autor w kółko powtarza dokładnie te same zwroty.

#828 - Zacukrzony mózg - Mike Dow - Wydawnictwo Vital
#388/52/2021

Książka ma 416 stron. Swoją premierę miała dnia 13.11.2020 roku.

Poradnik składa się z czterech części:
- I - Zrozumieć zacukrzony mózg,
- II - Mózg na zachodniej diecie,
- III - Specjalne sytuacje podsycające zacukrzony mózg,
- IV - Wylecz swój zacukrzony mózg.

Autor zwraca naszą uwagę na ogromną szkodliwość cukru, nie tylko w czasie spożywania go, ale również te, które robią się z odłożonego cukru w naszym organiźmie.

"Jeśli się objadasz, możesz mieć także problemy z upominaniem się o swoje. Możesz czuć, że nigdy nie jesteś wystarczająco dobry."

Autor zachęca nas do zmiany nawyków żywieniowych, poprzez ułożenie planu odżywiania.

"Odtruj zacukrzony mózg i żyj dłużej."

Bardzo ważna w odtruwaniu organizmu jest nauka zarządzania swoimi posiłkami. W książce znajdziecie wzór umowy z samym sobą na dwudziestoośmio dniową kurację, dzienniczek do uzupełnienia planu posiłków, oraz przepisy, które wspomogą organizm w czasie odstawiania trującego nas cukru.

Jest to bardzo wartościowa książka, po którą warto sięgnąć. Bardzo dziękuję za możliwość jej przeczytania Wydawnictwo Vital.

#828 - Zacukrzony mózg - Mike Dow - Wydawnictwo Vital
#388/52/2021

Książka ma 416 stron. Swoją premierę miała dnia 13.11.2020 roku.

Poradnik składa się z czterech części:
- I - Zrozumieć zacukrzony mózg,
- II - Mózg na zachodniej diecie,
- III - Specjalne sytuacje podsycające zacukrzony mózg,
- IV - Wylecz swój zacukrzony mózg.

Autor zwraca naszą uwagę na ogromną...

• Niedokończone
  • Rok 2021

Dodaj cytat z książki Zacukrzony mózg