Zacukrzony mózg

Zacukrzony mózg
Vital
2020-01-01
2020-01-01
dieta zdrowie superzywnosc zdrowe odzywianie dieta ketogeniczna cukier ketoza mozg poprawa pamieci

Okładka książki Uzdrowienie po udarze. Cofanie skutków i zapobieganie kolejnym udarom David Dow, Mike Dow, Megan Sutton
Ocena 6,0
Uzdrowienie po... David Dow, Mike Dow...

#828 - Zacukrzony mózg - Mike Dow - Wydawnictwo Vital
#388/52/2021

Książka ma 416 stron. Swoją premierę miała dnia 13.11.2020 roku.

Poradnik składa się z czterech części:
- I - Zrozumieć zacukrzony mózg,
- II - Mózg na zachodniej diecie,
- III - Specjalne sytuacje podsycające zacukrzony mózg,
- IV - Wylecz swój zacukrzony mózg.

Autor zwraca naszą uwagę na ogromną szkodliwość cukru, nie tylko w czasie spożywania go, ale również te, które robią się z odłożonego cukru w naszym organiźmie.

"Jeśli się objadasz, możesz mieć także problemy z upominaniem się o swoje. Możesz czuć, że nigdy nie jesteś wystarczająco dobry."

Autor zachęca nas do zmiany nawyków żywieniowych, poprzez ułożenie planu odżywiania.

"Odtruj zacukrzony mózg i żyj dłużej."

Bardzo ważna w odtruwaniu organizmu jest nauka zarządzania swoimi posiłkami. W książce znajdziecie wzór umowy z samym sobą na dwudziestoośmio dniową kurację, dzienniczek do uzupełnienia planu posiłków, oraz przepisy, które wspomogą organizm w czasie odstawiania trującego nas cukru.

Jest to bardzo wartościowa książka, po którą warto sięgnąć. Bardzo dziękuję za możliwość jej przeczytania Wydawnictwo Vital.

#828 - Zacukrzony mózg - Mike Dow - Wydawnictwo Vital
#388/52/2021

Książka ma 416 stron. Swoją premierę miała dnia 13.11.2020 roku.

Poradnik składa się z czterech części:
- I - Zrozumieć zacukrzony mózg,
- II - Mózg na zachodniej diecie,
- III - Specjalne sytuacje podsycające zacukrzony mózg,
- IV - Wylecz swój zacukrzony mózg.

Autor zwraca naszą uwagę na ogromną...

Dodaj cytat z książki Zacukrzony mózg