Kociewie. Łagodna kraina. Paszport

Bardzo ciekawie napisany miniprzewodnik po Kociewiu. Propozycja odwiedzenia 17 miejsc: Tczew, Pelplin, Gniew, Skarszewy, Starogard Gd., Piaseczno, Lubiszewo, Gorzędziej, Nowe, Świecie, Wirty, Odry, Czarna Woda, Skórcz, Osiek, Tleń i Chrystkowo/Gruczno. 17 pomysłów na podróże, każde miejsce jest inne i ma swoje interesujące atrakcje. Oprócz opisu miast autorzy wyszczególnili lokalne imprezy wraz z datami ich organizacji oraz adresy i godziny otwarcia najważniejszych atrakcji. Książeczka jest wykonana bardzo starannie i z dbałością o szczegół.
Poza tym była to akcja rozrywkowo-podróżnicza z 2009 roku, polegająca na zdobywaniu pieczątek w tych 17 miejscach. Szkoda, że odbyła się tylko jedna edycja.

• Przeczytane w 2021

Dodaj cytat z książki Kociewie. Łagodna kraina. Paszport