Revenge

Okładka książki Revenge Agnieszka Lingas-Łoniewska
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Revenge
Agnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo: Burda Książki Cykl: Bezlitosna siła (tom 5) literatura obyczajowa, romans
Bezlitosna siła (tom 5)
Burda Książki
2021-03-10
2021-03-10
romans miłość walka mma literatura polska

Okładka książki Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Siła zemsty Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła zemsty Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Syndykat. Siła życia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Syndykat. Siła... Agnieszka Lingas-Ło...

Wyróżniona opinia i

Revenge

przeczytanych książek 1484 napisanych opinii 1399

Dla mnie na plus. Choć seria długa ale zajebista!

Dla mnie na plus. Choć seria długa ale zajebista!

SUPER, FABUŁA MAFII, MIŁOŚCI I WALK

SUPER, FABUŁA MAFII, MIŁOŚCI I WALK

Revenge (Wiktor) i Laura

Piąty i nadprogramowy tom cyklu "Bezlitosna siła", który opowiada o mężczyznach o wielkiej sile fizycznej, walczących w klatkach i biorących udział w nielegalnych walkach MMA, ale jednocześnie o mężczyznach, których życie nie oszczędzało. Ale pomimo wszystko nie dali się i wyszli na ludzi...

Takim mężczyzną jest właśnie Wiktor Brudzyński, dawny przyjaciel z dzieciństwa Konrada Klajzera (Saturna),z którym uczestniczył w różnego rodzaju rozbojach i nielegalnych interesach, kiedy obaj jeszcze mieszkali w Poznaniu. Ale potem wszystko się zawaliło, całe jego życie legło w gruzach, a on winą za to obarczył właśnie Konrada i jego ojca. Wszystkie swoje działania podejmował w imię zemsty, która jednak okazała się bezpodstawna i niszczyła go tylko od wewnątrz. Wszystko czego do tej pory potrzebował, to adrenalina i totalne zapomnienie o własnym popieprzonym życiu. Przyszedł jednak moment opamiętania, który zaprowadził go z powrotem do Wrocławia i to niedaleko miejsca, gdzie wiedział, że spotka swojego dawnego i jedynego jak dotąd przyjaciela, przyjaciela z dzieciństwa…

Wiktor Brudzyński na nic nie liczy, nie łudzi się, że jego życie będzie kiedyś normalne, bo nie wierzy, że w ogóle na taką normalność zasługuje. Oczywiście do czasu, kiedy na jego drodze pojawia się pewna interesująca i nieco zagubiona pracownica pizzerii, w której coraz częściej zaczyna się stołować...Czy ten, którego jedyną do tej pory miłością był smak i zapach krwi oraz zemsty, a do działania napędzała go jedynie chęć zapomnienia o tragicznym dzieciństwie i beznadziejnym życiu, zdoła oprzeć się rodzącym się w nim niespodziewanie uczuciom i odkryje w końcu przed kimś swoją prawdziwą twarz i prawdziwe uczucia? A co w momencie, kiedy okaże się kim naprawdę jest dziewczyna z pizzerii? A może demony przeszłości okażą się zbyt silne, a miłość niewystarczająca?

Po drugiej stronie w cyklu "Bezlitosna siła" pojawiają się kobiety (w tym przypadku – Laura Marczyk),które zostały skrzywdzone przez mężczyzn w sposób fizyczny, ale w pewnym momencie życia powiedziały "dość" i przy pomocy fundacji dla kobiet, zdołały odbudować siebie na nowo, a co najważniejsze, pomimo wszystko zdołały znaleźć szczęście przy mężczyznach, dla których siła fizyczna i walka były sposobem na przetrwanie...Ale czy będzie to tylko chwilowe szczęście? Czy siła prawdziwego uczucia zdoła przegonić wszystkie demony przeszłości i pozwoli na tak upragniony spokój? A może ludzie z przeszłości, którzy staną na drodze do szczęścia dopną swego i zniszczą wszystko?

"Revenge” pochłania się jednym tchem, podobnie jak i poprzednie części! Tempo akcji jest oczywiście zawrotne, przypominając trochę samą nielegalną walkę w klatce i jak już się zacznie czytać - przepadasz i chcesz poznać dalszy ciąg za wszelką cenę. Rewelacyjnie było kolejny raz wrócić do PantaRhei i zajrzeć do starej ekipy, która znowu się przecież powiększyła :P

Kolejna niesamowita książka o sile miłości w zderzeniu z popapranym światem, którą oczywiście polecam!

Revenge (Wiktor) i Laura

Takim mężczyzną jest właśnie Wiktor Brudzyński, dawny...

“ - Daj mi minutę, chcę poukładać życie. Nigdy nie odpuszczę, póki czuję serca bicie”
Moja recenzja/opinia:
Czy po raz kolejny powiem, że od tej serii nie można się oderwać? Tak z całą mocą!!! Schemat serii owszem ten sam, ale każdy z chłopaków i każda z dziewczyn jest inna, tak jak ich historia.
Bohaterem tomu piątego jest Revange - Wiktor Brudzyński, który od dzieciaka pakował się w kłopoty i nigdy z niczego się nie tłumaczył. Nie należał do osób cierpliwych co powodowało, że niejednemu obił buźkę na ringu i poza nim. W niespodziewany dla niego sposób stał się opiekunem prawnym nastoletniego brata, o którym istnieniu nie miał pojęcia. Nastoletni buntownik jest dla niego wyzwaniem, a on musi odnaleźć w sobie pokłady cierpliwości by przetrwać to co zafunduje mu braciszek. Przypadkiem Wiktorowi wpada w oko piękna młoda kobieta, która również nie miało w życiu lekko i jest na zakręcie. Uwolniła się od męża sadysty i zaczęła nowe życie w nowym mieście. Ich ścieżki skrzyżowały się przypadkiem czy było to zrządzenie losu? Oboje przyciągają kłopoty, chociaż nieświadomie. Czy są wstanie się z nich wygrzebać i do tego stworzyć rodzinę? Z tymi pytaniami was zostawię. Odpowiecie sobie na nie czytając piątą część serii. To nie jest tylko romansidło pełne etotyki. Owszem historia dotyczy dwojga ludzi, którzy się w sobie zakochali i jest kilka gorących scen, ale wcześniej dostali od życia po tyłku. Autorka tą historia pokazuje czytelnikom, że każdy wybór ma swoje konsekwencje, ale też zawsze jest alternatywne wyjście, tylko trzeba go poszukać. A błędy można naprawić, przeprosić jeśli ma się za co. Bo nikt nie jest idealny. Nikt też nie ma prawa znęcać się nad słabszym. Nie ważne czy jest to przemoc słowna czy fizyczna - każda jest zła. Reagujmy na to co dzieje się dookoła nas.
#mma #czytamksiążki #booklover #bookstagram #książka #czytampolskichautorów #czytaniejestfajne #czytelniczka #kochamczytać #bookstagram #bookshelf #instabook #książkoholiczka #recenzjaksiążkowa #romans #mojaopinia

Moja recenzja/opinia:
Bohaterem tomu piątego jest Revange - Wiktor Brudzyński, który od dzieciaka...

To już kolejna część z tej serii a wciąga tak samo, nie można się oderwać od czytania.

#19/2023

Kolejna część chłopców z Panta Rei. Poprzednie 4 części przeczytałam jakoś w 2020 roku, teraz przy innych książkach tej autorki zwróciłam uwagę, że ten klub ma jeszcze dwie części. Ciężko było wrócić do czytania. Na początku nie pamiętałam o co chodziło w poprzednich częściach, ale w miarę czytania ( słuchania) tej pozycji moja pamięć wracała i mogłam się cieszyć książką i jej historią.
Sama książka oczywiście że pasuje idealnie do pozostałych, ten sam schemat, ten sam humor. Już sięgnęłam po kolejną część.

#19/2023

Pierwszy raz przeczytałam 10.07.2021
Teraz ponownie i nadal jest to seria bliska mojemu sercu.
Historia Revenga jest wyjątkowa bo powracamy do PhantaRei po 5 latach i poznajemy dalsze losy ulubionych bohaterów.
Wiktor i Laura próbują poskładać swoje życie i odzyskać stracone więzi...

Pierwszy raz przeczytałam 10.07.2021
Teraz ponownie i nadal jest to seria bliska mojemu sercu.
Wiktor i Laura próbują poskładać swoje życie i odzyskać stracone więzi...

Wiktor Brudzyński nie był typem grzecznego chłopca. Od młodzieńczych lat brał to co chciał i nie przejmował się konsekwencjami. Szczególnie wtedy, kiedy ojciec jego najlepszego przyjaciela wkroczył z butami w życie jego rodziny. Serce mężczyzny zamieniło się w głaz, a sam stał się Revengem - bezlitosnym fighterem.
Jednak nawet oni mają słabości.
W mężczyźnie zachodzi zmiana, kiedy bierze odpowiedzialność za młodszego brata, który dba o odpowiedni poziom jego adrenaliny i nie szczędzi mu rozterek wychowawczych.

Laura Marczyk żałuję, że wcześniej nie posłuchała rady siostry, kiedy uprzedzała ją o tym, jakim potworem jest jej mąż. Dopiero kiedy wszystko wymknęło się spod kontroli, postanowiła od niego odejść.
Teraz stawia coraz pewniejsze kroki jako samotna matka, lecz tęsknota za siostrą gości w każdym jej dniu. Jednak pojawia się jie tylko ona...

🤎🤎🤎🤎🖤🖤🖤🤎🤎🤎🤎

Mówicie, że w tej serii potwarzą się fabuła: mocny Fighter i bezbronna ofiarą przemocy domowej.
To prawda.
Ale zauważyliście, że choć ogół jest identyczny, to każda z historii ma swoją ścieżkę?

Autorka pokazuję nam, że ile kobiet - tyle historii. Żadna z nich nie jest taka sama, a każda z kobiet doświadczyło czegoś potwornego.

Tego typu procedery dzieją się dazdego dnia, a ta seria pokazuje nam, że z każdej sytuacji istnieje wyjście.

Autorka pokazuję czytelniczkom, że istnieje alternatywa, która może doprowadzić do rozwiązania, jeśli tylko odważymy się sięgnąć po pomoc. W pojedynkę nie damy radę zbawić świata, bo nawet jeżeli uda się to na chwilę, to wróci z podwojoną siłą.

Każdy z tomów wciąga bez reszty i nie pozwala odejść czytelnikowi od lektury, póki jej nie skończy.

Pojawiają się elementy erotyku, jednak nie stanowią motywu przewodniego książki.

Jednak nawet oni mają słabości.
W mężczyźnie zachodzi...

Ta książka była cudowna kocham tę serie całym sercem. Najlepsza seria przeczytana przeze mnie do tej pory 🤗❤

Ubolewam nad tym,że to koniec tej fantastycznej serii o zawodnikach MMA z cyklu Bezlitosnej Siły,tak urzekła mnie,zachwyca każda książka,że trudno się rozstać z nimi,tym razem historia Wiktora i Laury opowiedziana przepięknie.
Wciągnęła mnie opowieść,poruszała od początku do końca,bohaterów kocham cudni,znakomici.
Przecudna seria.

Przecudna seria.