Czyste zło

Okładka książki Czyste zło Lisa Gardner
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Czyste zło
Lisa Gardner Wydawnictwo: Albatros Cykl: Detektyw D.D. Warren (tom 11) kryminał, sensacja, thriller
Detektyw D.D. Warren (tom 11)
When You See Me
Andrzej Szulc

Wyróżniona opinia i

Czyste zło

przeczytanych książek 1550 napisanych opinii 910

PRZECZYTAŁAM wszystkie 11 części i powiem szczerze nie znudziła mnie ta seria.
A samo zakończenie wszystkich historii też mi się podobało
Szczerze mogę polecić autorkę i całą serię
P O L E C A M

PRZECZYTAŁAM wszystkie 11 części i powiem szczerze nie znudziła mnie ta seria.
A samo zakończenie wszystkich historii też mi się podobało
Szczerze mogę polecić autorkę i całą serię
P O L E C A M

Rewelacyjna książka, nietuzinkowa historia. Uwielbiam kryminały tej autorki. Mają niezwykły klimat grozy. Polecam.

"Stosy trupów. Miasteczko, w którym nic nie jest takie, jakie się wydaje"- brzmi intrygująco, ale jak dla mnie w tej części autorkę trochę za bardzo poniosła fantazja. Czyta się szybko, ale jakoś mi się to wszystko kupy nie trzyma.

Lisa Gardner to klasa sama w sobie.

To kolejna książka Lisy, po którą sięgnąłem i ponownie jestem pod ogromnym wrażeniem.

Przypadkowo znaleziony szkielet sprzed lat rozpoczyna niesamowicie wciągającą fabułę.
Niedoszła ofiara o poharatanej przeszłości i niepełnosprawna dziewczynka nastolatka, która nie mówi, nie czyta ani nie pisze, a która również jest ofiarą tego samego psychopaty.
I oczywiście policyjno-federalny duet D.D. plus Kim.

Ponownie zadziwia łatwość, z jaką Gardner kreuje postacie oraz prowadzi narrację.
Tym razem patrzymy na przebieg akcji z punktu widzenia każdej z bohaterek powieści.
Dla mnie to było zupełnie coś nowego.

Świetny styl, ze strony na stronę coraz bardziej narastające napięcie, doskonałe charakterystyki postaci.

Rewelacja !!!

10/10.

Lisa Gardner to klasa sama w sobie.

Ta książka zajęła mi bardzo mało czasu, czytało się szybko i z wielką przyjemnością. Akcja dzieje się szybko i na każdej stronie zaskakuje, polecam z całego serca.

Jak na razie to ostatni tom z D. D. Warren, nie wiem czy będą kolejne.
Tym razem udajemy się do Georgii, gdzie w górach wykopano szkielet kobiety.
Śledczy szybko ustalają, że ofiar jest znacznie więcej.
Do małej górskiej miejscowości turystycznej przyjeżdżają detektyw D. D. Warren, agentka FBI Kimberly Quincy oraz współpracująca z policją Flora Dane. Wszystko bowiem wskazuje, że ze zbrodniami miał coś wspólnego seryjny gwałciciel i morderca, Jacob Ness.
Mieszkańcy miasteczka nie są skorzy do pomocy, niechętnie odpowiadają na pytania przyjezdnych. Jakie tajemnice skrywają mieszkańcy? Kim jest bezimienna, niema dziewczyna?
Tytuł książki trafiony w punkt. Tutaj pod pozorami zwykłego życia czai się zło.

Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś spotkam się z bezkompromisową i zadziorną D. D.

Jak na razie to ostatni tom z D. D. Warren, nie wiem czy będą kolejne.
Tym razem udajemy się do Georgii, gdzie w górach wykopano szkielet kobiety.
Śledczy szybko ustalają, że ofiar jest znacznie więcej.

Świetna! Wciągająca i trzymająca w napięciu, z każdym rozdziałem historia rozkręca się coraz prężniej, przez co jest bardziej pogmatwana niż się wydaje. Zdecydowanie ta pozycja zostaje jedną z ulubionych książek ✨✨👌🏽

Tytuł tej książki jest jak najbardziej prawdziwy. To co się dzieje tej historii to "czyste zło" któremu stawia czoło nieco dziwny zespół, D.D Warren(lubiana przez wszystkich detektyw z Bostonu),Kimberly Quincy(agentka FBI) no i oczywiście cywile bo zawsze są potrzebni w zespole, Flora Dane i Keith. Polecam.

Podobalo Mi sie polaczenie watkow kilku postaci i dwoch roznych "zlych ludzi". Dobra ksiazka

Nudy

Nudy