Ostatnie wakacje

horror
Wydawnictwo Poligraf
2021-01-29
2021-01-29

Trafiłam na autora przypadkowo, ale chyba zostanę w jego twórczości na dłużej. Fajna, krwista, bezkompromisowa proza. Warsztat pisarki trochę do podciągnięcia, ale i tak jest bardzo dobrze.

Istny hardcore. Tylko umysł byłego gangstera byl w stanie wymyślić coś takiego

Istny hardcore. Tylko umysł byłego gangstera byl w stanie wymyślić coś takiego

No i co skończyłem wszystkie powieści GREK-a i cóż pozostaje mi czekać, aż powstaną kolejne. Co do samej powieści Ostatnie Wakacje - wszystko co lubię jest w tej książce...
Życzę Wszystkim miłej lektury ( chociaż może nie wszyscy będą zadowoleni z krwawych opisów).

Momentami wulgarna, a historia rodziny mieszkającej w lesie trochę podobna jak z innej książki autora "Różaniec". Niezbyt długa i szybko posuwająca się historią

Gore survival horror na granicy dobrego smaku. Ale uwaga! W tej opowiastce o flakach, zwyrodnialcach, siekierach, mordach i kanibalizmie jest jakiś pulpowo-zadziorny pazur; swoisty klimacik jakby coś pomiędzy Tarantino, a Vegą i gdyby tego ostatniego było mniej, to ocena byłaby wyższa. Niemniej, polecam sprawdzić. Może komuś ta konwencja odpowiadać. Choć odradzam lekturę mniej wrażliwym, bo jest tu mnóstwo przemocy i chorych akcji, że o obrzydliwościach nie wspomnę. Grek ma lekkie pióro i jedzie tu po bandzie, ale dotąd najlepiej wychodziło mu chyba pisanie książek o sobie samym, czyli o byciu gangsterem.

Kolejna książka Greka o zaskakującej fabule. Rewelacja. Polecam.

Kolejna książka Greka o zaskakującej fabule. Rewelacja. Polecam.

Książka ,która zrobiłam na mnie duże, pozytywne wrażenie. Naprawdę się bałam

Książka ,która zrobiłam na mnie duże, pozytywne wrażenie. Naprawdę się bałam

Wyjątkowo dobry horror. Książka na jeden wieczór. Autor nabiera literackiego szlifu - widać to po kolejnych książkach . Jeden minus - jak dla mnie powieść - zdecydowanie za krótka. Czekam na kolejne książki Greka . Polecam !!!

To jest jazda bez trzymanki. Mistrzostwo!
Z każdą książką Autor zaskakuje coraz bardziej.

To jest kompletne, szczegółowo dopracowane w każdym calu.
Stylistycznie i językowo - Bajka. Tu nie ma pomyłki. Tu jest jakość! Ogromna jakość.
Jeden jedyny zarzut, który mogę postawić Autorowi to to, że książka za szybko się książka skończyła, a ja biedna nie mam, co czytać🥺. Tak to jest, jak ktoś przyzwyczaja do bardzo wysokiego poziomu. Myślisz sobie, że pełno takich książek przecież. Mylisz się, Grek jest tylko jeden, a każdą inna książkę gatunku jedynie porównujesz wrzeszcząc, że takiego badziewa Grek nie pozwoliłby Tobie czytać.
Las, mrocznie- czy to ten sam poziom, co Piotruś z "Las Zły"? Co tu dużo mówić. Powiem Wam, że choć Piotrusia miłością szczególną darzę, to "Ostatnie wakacje" biją go na łeb.
Lektura z gatunku obowiązkowych.

To jest jazda bez trzymanki. Mistrzostwo!
Z każdą książką Autor zaskakuje coraz bardziej.

To jest kompletne, szczegółowo dopracowane w każdym calu.

Słyszałam o tej książce od mojej znajomej która mi ją poleciła. Jestem zwolenniczką thrillerów i horrorów, i wszystko to znalazłam w "Ostatnich wakacjach". Niezwykle realistyczna i bardzo brutalna książka, niezwykłe zwroty akcji, dużo krwi i sceny tak brutalne, że naprawdę lepiej odpuścić sobie czytanie w nocy. Fantastyczna !!!!!

• Przeczytane 2023
  • Nie polecam 🤬
  • Samodzielne
  • Chcę

Dodaj cytat z książki Ostatnie wakacje