Wybaczenie

Okładka książki Wybaczenie Agnieszka Lingas-Łoniewska
Okładka książki Wybaczenie
Agnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo: Novae Res Cykl: Łatwopalni (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Łatwopalni (tom 3)
Novae Res
2020-08-21
2014-06-30
9788382190236
literatura polska

Okładka książki Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Siła zemsty Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła zemsty Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Syndykat. Siła życia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Syndykat. Siła... Agnieszka Lingas-Ło...

Warto. Nie żałuje wydanych pieniędzy. A nie bede opisywać ksiażki ani cytatów ponieważ nie lubie zdradzać szczegółow. Ale warto warto.

III tom "Łatwopalni" jest moim zdaniem najlepszy z tej serii. Wątki w miarę pozamykane i happy end czyli to co lubię w dzisiejszych czasach.

Trzy książki przeczytane w jeden weekend. każda na jeden dzień. w sumie traktuje je jako 1 książkę. Wszystko pięknie i ładnie się kończy cudowny happy end zero problemów i wszyscy żyli razem w zgodzie i szczęściu i miłości..... Polecam.

Zaczęło się od jednej pary a skończyło na czterech . Piękna historia w trzech częściach oparta na zawiłych losach bohaterów . Wciągająca i uzależniająca seria . Polecam są świetne .

Super Książka bardzo polecam

Super Książka bardzo polecam

Bardzo mi się spodobała ta trzyczęściowa opowieść. Polecam.

Bardzo mi się spodobała ta trzyczęściowa opowieść. Polecam.

Trzecia część Łatwopalnych, a zarazem ostatnia niestety. Autorka w tej pozycji skupiła się głównie na bohaterach drugoplanowych. Stali się oni w Wybaczeniu bohaterami głównymi. W ostatniej odsłonie Łatwopalnych spotykamy się w Bernim i Sylwią oraz jego córką, która musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Oczywiście nie mogło zabraknąć też Grześka wraz z synkiem i rozwijającej się znajomości z Panią Komisarz, którą mamy okazję poznać bliżej. Zarówno w tej jak i wcześniejszych książkach nie mogło obyć się tez chwil grozy i zwrotów akcji. Muszę przynać jednak, że najbliżsi mojemu sercu pozostaną Monika i Jarek wraz ze swoją córeczką Lidką, to oni z pewnościa pełnią najważniejszą rolę w całej serii. Warto zwrócić uwagę też na Lukasa, wspomniany został już w poprzedniej części, a w tej ma szczególną rolę. Autorka jak zwykle mnie nie zawiodła. Polecam bardzo serdecznie i na pewno nie jest to ostatnia pozycja i spotkanie z Panią Agnieszką Lingas-Łoniewską.

Bardzo przyjemny cykl. Bardzo dużo spraw toczących się wokół Jarka i Moniki zostało wyjaśnionych.
Ich życie jest ściśle powiązane z przyjaciółmi, na których zawsze mogli liczyć, a i przyjaciele musieli swoje życie wyprostować.
A jak wyprostować bez miłości???

A jak wyprostować bez miłości???

No co, no jak, nooo klasa jak zwykle ,) kocham emocje i to dostałam :) cudowne obrazy prawdziwej miłości

I to by bylo na tyle jesli chodzi o Jarka i Monike i ich przyjaciol.Kazdy uporzadkowal swoje zycie prywatne i rozterki milosne.Im dalej tym lepiej.

• 2015