Nic nie obiecuję

Self Publishing
2020-08-04
2020-08-04
Em Baran Erotyka Romans Komedia Miłość Aktor Wielka Brytania UK Tak Galos

"Nic nie obiecuję" Em Baran.
Na początku chciałam podziękować autorce za przedpremierowy egzemplarz ebook. To była przyjemność zapoznać się z bohaterami tej powieści.
Dla znajomych Tini to dziewczyna z niesamowitym poczuciem humoru. Jej cięte riposty doprowadzały mnie do salw śmiechu. Niestety pod płaszczem entuzjazmu, kryje się bardzo potłuczona dusza. Jej życie dotychczas nie było doskonałe. Śmierć męża, który był muzykiem i nie za bardzo dobrze się z nią obchodził, była wybawieniem. Ale przyniosła również ze sobą długi i straszną kondycję finansową, którą naprawiała prowadząc gospodę dla turystów. Pewnego dnia, na moście znajduje portfel. Szybciutko odnajduje wzrokiem właściciela i postanawia oddać mu jego własność i wtedy, gdy ich ręce się stykają, czują oboje prądy, chemia krąży wokół nich . Jason proponuję spotkanie przy kawie, on sam obezwładniony tą magiczną siłą przyciągania, nie wie do końca co robi 😄. Jest tak samo pokiereszowany przez życie jak Tini, i to powoduje te wszystkie znaki zapytania. Ich drogi się rozchodzą, ot tak szybko, nawet nie zdążyli wymienić się numerami. Tini znika, a Jason postanawia ją odnaleźć. I tak właśnie się staje. Odwiedza ją, ale Tini oburzona zdjęciami w necie, zrobionymi przez paparazzi, postanawia dać Jasonowi nauczkę... Plan, jaki wymyśliła pali na panewkach, a serce coraz bardziej pragnie miłości.. Historia jest niesamowita, bo tych dwoje niby tak różni, a jednak łączy ich wiele. Przeszłość życiowa i te same preferencje seksualne. Oboje kochają tak samo życie i dzieci. Czy będą wstanie pokonać przeciwności losu? Czy Tini otworzy się i Jason postawi wszystko na jedną kartę? Bo wydaje się, że to co ich łączy to wiele, ale jak podejdą do tego ich dzieci, bo oboje je mają....
Autorka wymyśliła genialną historię. Mnóstwo śmiechu, a głównym bohaterom oddała chyba całe swoje serce. Tini zabawna, trochę szalona. Wielu  czytelnikom przypadnie do gustu, chociaż zapewne będzie też irytować. Ale to dla mnie nie dziwne, człowiek po przejściach nie zawsze jest skłonny do podejmowania racjonalnych decyzji. Jason to bożyszcze kobiet, przystojny po 40-tce. Zdaje się, że już wiele ma za sobą, lecz jednego mu brak – prawdziwej szczerej miłości, bo ta, której doświadczył nie była idealna... Będziecie również zaskoczeni przyjacielem Tini, to dopiero gość 😂 Każdy chciałby mieć przy sobie lustro prawdy i taki właśnie jest Eddie. Szczery, zabawny i dla przyjaźni zdolny by skoczyć w ogień. Zachęcam Was po sięgnięcie tej pozycji.  Rozbawi Was, zasmuci, a na koniec... 🤷‍♀️mi złamała serce. To nie może się tak skończyć, czekam na kontynuację.

"Nic nie obiecuję" Em Baran.

• Rezygnacja
  • Polscy autorzy
  • Chcę je mieć !
  • Zapowiedzi/Czekam
  • Pojedyncze/Książki bez serii
  • Romans/Erotyk/Literatura obyczajowa/Romantasy
  • Obyczajowe

Dodaj cytat z książki Nic nie obiecuję