Jej ogródek

Okładka książki Jej ogródek Penelope Bloom
Okładka książki Jej ogródek
Penelope Bloom Wydawnictwo: Albatros Cykl: Objects of Attraction (tom 6) literatura obyczajowa, romans
Objects of Attraction (tom 6)
Her Bush
Albatros
2020-09-30
2020-09-30
2019-05-19
Robert Waliś

Pani to się wszystko kojarzy!

Moje pierwsze spotkanie z autorką. Bardzo przeciętna książka, w zasadzie o niczym. Akcja toczy się głównie wokół rzeźby wykonanej z przyciętego krzaczka. Plus książki - bardzo dobrze i szybko się czyta.

Tak nienaturalnie poprowadzonej fabuły to ja już dawno nie widziałam, a wielkie ponowne spotkanie wszystkich bohaterów (choć w poprzednich tomach są luźno wspominani) - nie, po prostu nie. Byłam przeszczęśliwa, że to ostatni tom serii i zakończę tą przygodę, ale Goodreads mówi, że jest jeszcze jeden, a ja nie wiem, czy chcę jeszcze raz w to brnąć.

Ogólnie - mega średnia seria, jedne tomy lepsze, inne gorsze. Przy tym tomie już mózg się nie wyłączył i dotarły wszystkie absurdy, także ten... BYła by dobra do lampki (albo butelki) wina, gdybym piła :).

Ogólnie - mega średnia...

Taki sam poziom jak poprzednie - lekko się czyta, szybko, ale jak cała seria nie jest to literatura górnych lotów ;)

On bogacz stroniący od związków i kobiet chcących uszczknąć nieco z jego "budżetu".
Ona, po nieudanym związku, szalona i zwariowana artystka falliczna....
Dwa różne charaktery - jedna wspólna historia.

Miło, lekko i przyjemnie z nutką humoru. Historia w sam raz na audiobook, gdyż nie wymagająca większego skupienia.

Ona, po nieudanym związku, szalona i zwariowana artystka falliczna....
Dwa różne charaktery - jedna wspólna historia.

Najsłabsza z całej serii. Myślę że jeżeli chodzi o styl to autorka cofnęła się w rozwoju. Z każdą książką zamiast się rozwijać to się cofa. Mało wyraźni bohaterowie i historia trochę przesłodzona i przesądzona. Pierwsza scena erotyczna - śmiech na sali. Plusy - William ratujący niektore 9sytuacje i zapewniający jakąś akcje. Książka przeczytana na kilka razy, nie porwała mnie nawet w najmniejszym stopniu tak jak poprzednie tomy.

Ta seria nie jest zbyt wysokich lotów, ale ta część zdecydowanie jest najgorsza. Przede wszystkim bardzo w niej mało ładu i składu. A wciągnięcie poprzednich bohaterów było tak strasznie naciągane... Całe szczęście to ostatnia część serii (chyba xD)!

Jest to na szczęście ostatnia część z serii " Owoce pożądania". Początek był tak masakryczny, że naprawdę byłam bliska odłożenia książki, co rzadko mi się zdarza.
Autorka nawet nie starała się wprowadzić żadnej świeżości, został ten sam oklepany schemat.
Jedyne, co ta seria jest warta, to dawanie nadziei, że jest wystarczająco wielu milionerów na świecie, na których warto przypadkowo wpaść, a potem szybko się wydać za mąż :)

Znowu identyczni bohaterowie oraz identyczne perypetie....

Znowu identyczni bohaterowie oraz identyczne perypetie....

Raczej nudna historyjka, która miała być komedią romantyczną. Bohaterowie jacyś tacy nijacy. Nie spodziewałam się, że to kiedykolwiek napiszę, ale nudę rozwiewały jedynie momenty, w których pojawiał się William i babcia jego żony (zwana Babcią) - o dziwo, tym razem ich wystąpienia nawet nie były niesmaczne. W sumie, to więcej było tutaj Williama niż Babci i jedynie dzięki temu daję ocenę 4 zamiast 3 gwiazdek.
Uff...to już ostatni tom serii. Wracam do fantastyki...

Płakałam ze śmiechu jak czytałam!
Ta seria już dawno u mnie zapunktowała za humor i świetnych bohaterów. I w tym tomie nic się nie zmieniło. Od razu polubiłam Harry'ego i Nell. A fabuła była chyba najzabawniejsza ze wszystkich!
Chociaż muszę przyznać, że w dalszym ciągu niezmiennie wygrywają tutaj William i babcia! Ta para powinna mieć dla siebie osobą serię! Tylko dla tej dwójki mam ochotę przeczytać wszystkie części od nowa.
Bardzo bym chciała, żeby pojawiły się kolejne tomy!

Płakałam ze śmiechu jak czytałam!

Penelope Bloom Jej ogródek Zobacz więcej
Penelope Bloom Jej ogródek Zobacz więcej