Jubiler słowa

Self Publishing
2019-01-01
2019-01-01
poezja polska tomik

Wiersze te są napisane w wyjątkowo zgrabny sposób, zaciekawią z pewnością niejednego amatora poezji. Szczególnie na uwagę zasługuje fakt, że mają w sobie wbudowany rytm umożliwiający tworzyć na ich podstawie także muzykę. Zdecydowanie polecam!

Moderacja mogłaby się zająć weryfikacją opinii, bo ewidentnie autor sam je sobie wystawił.
Niezaskakująca, nieprzemyślana poezja. Tok myśli przesiąkniętych ideami patriarchatu przelany na papier. Nie ma tu nic dystyngowanego. Trochę jak niedopracowana, niesczytana grafomania nastolatka, który pisze co mu ślina na język przyniesie na okładce zeszytu szkolnego, ale w wersji stworzonej przez starszego pana.

Kilka wniosków jako kolejnej czytelniczki...
Książka jako całość, ładnie wydana, szata graficzna bardzo ładna, obrazy Pani Szymańskiej naprawdę piękne ...
Choć ja osobiście wolałabym taka kolorowa wkładkę co kilka wierszy zamiast w środku. Ale to już sprawa gustu, obrazy piękne i zmysłowe, co szczególnie kobietom z całą pewnością się podoba.
Cześć pierwsza, bogata w refleksje, przemyślenia, spostrzeżenia, człowieka bogatego w lata i życiowe przeżycia.
Kilka spojrzeń wstecz, jako reminiscencja młodości.

Część druga, "Amoroso", bardzo odważna, typowy męski świat. Odważne, często dobitne. Wspomnienia mężczyzny ktory prowadził aktywne życie erotyczne...
Kobiety piszą delikatniej, bo są po prostu inne i inaczej odbierają seksualność, choć w sumie, w życiu na to samo wychodzi.

Wiersze, które mi osobiście najbardziej przypadły do gustu to: RYCERZ, TWÓJ WSZECHŚWIAT i MIŁOŚĆ PRZYCHODZI PO CICHU...

Dziękuję za możliwośc przeczytania Twoich wierszy, to zawsze wzbogaca🌹

Kilka wniosków jako kolejnej czytelniczki...
Cześć pierwsza, bogata w ...

Jubiler słowa - ten tytuł oddaje zarówno precyzyjny język jakim posługuje się autor tomiku poezji, jak i trafność obserwacji otaczającej rzeczywistości. Lektura warta uwagi i godna polecenia.

Ciekawy. Porusza w interesujący sposób różne tematy. Dobrze się czyta.

Ciekawy. Porusza w interesujący sposób różne tematy. Dobrze się czyta.

Proszę przeczytać...polecam. Tu słowa bogate barwy mają - Jubiler Słowa kolorów nie żałuje.

Druga edycja wierszy wydana pod tytułem "Jubiler słowa." to tomik poezji wybranej. Autor wyselekcjonowal najpiękniejsze i najbardziej rozlegle w tematyce wiersze... Znajdziemy tu każda chwilę swojego życia. Tomik jest esencja naszych uczuć, przeżyć i zdarzeń. Niejednokrotnie zakręcić się może łza wspomnień. Wrażliwa dusza to wie.. Książka wydana elegancko. Ilustriwana rysunkiem stworzonym dla tej właśnie poezji. Wracam do tej pozycji często. Lubię jak głaszcze moja senność i jaźń rozespana. Polecam.

,,Jubiler słowa " Leszka Szulczyka to zbiór wierszy o miłości, marzeniach, pragnieniach.
To poezja dla romantyków i dla tych z wielkim apetytem na życie, jest wypełniona uczuciami
i erotyka. To idealna książka dla poszukujących nowych dróg i odkrywców uroków życia. Dodatkowo książka została pięknie wydana: twarda oprawa, wzbogacona barwnymi obrazami powoduje, ze często do niej zaglądam. Mam w domowej biblioteczce i serdecznie polecam.

Bardzo miło się spędza czas czytając, można się przenieść w inny świat
Polecam

Bardzo miło się spędza czas czytając, można się przenieść w inny świat
Polecam

W wierszach zawartych w tomiku Jubiler Słowa,można odnaleźć wrażliwość na piękno otaczającego nas świata.Jest to poezja dojrzala,szczera,a zarazem zaskakująca.Piękna w treści,doskonała w formie.Głęboka i nieograniczona w interpretacji.Po lekturze tomiku Jubiler Słowa czuje się niedosyt.Ma się ochotę na ponowne czytanie pięknych wierszy w nim zawartych.
Mariola Kruziel-wierna czytelniczka.

Mariola...