Jej sekret

Okładka książki Jej sekret Penelope Bloom
Okładka książki Jej sekret
Penelope Bloom Wydawnictwo: Albatros Cykl: Objects of Attraction (tom 5) literatura obyczajowa, romans
Objects of Attraction (tom 5)
Her Secret
Albatros
2020-06-03
2020-06-03
2019-02-03
Piotr Królak

Drobny szczegół

Pozycja nie wymagająca, czyta sie lekko i przyjemnie!🍀 Bardzo lubie pióro p. Bloom, ponieważ jest proste i momentami zabawne, nie męczy czytelnika a wrecz zachęca aby sięgnąć po inne dzieła autorki🍀

Całkiem okej, ale brakowało mi więcej scen między tą dwójką, poza pierwszym razem nie było niczego. Taka miła historia ale nic poza tym. Plusem było to, że nie było przy końcu klotni i fochów z kapelusza. Nawet jak dowiedział się o dziecku to nie obraził się tylko przemyślał sprawę i porozmawiali o tym.

Piąta część tego samego schematu, ale o dziwo całkiem zabawna albo po prostu odpuściłam już kompletnie. Idealna na jeden wieczór, żeby wyłączyć myślenie, ale ten schemat, że on jest mega: bogaty/przystojny/dupek/nieszczęśliwy/nieufny/ma złamane serce i co tak jeszcze nie wymyślicie i przychodzi ona: na skraju bankructwa, jedyna w swoim rodzaju i tylko ona jest w stanie przebić się przez jego pancerz, bo nie interesują go jego pieniądze, tylko widzi tego pluszowego misia skrywającego się pod kostiumem trolla.

No ileż można.

Ale miło spędziłam wieczór.

Tak jak pozostałe książki z serii, idealna na jeden wieczór.

Tak jak pozostałe książki z serii, idealna na jeden wieczór.

Biurowe H-L + cięty dowcip + twarda babka + gburowaty szef = miło spędzony czas
Lekka i przyjemna historia do czytania i słuchania.

Biurowe H-L + cięty dowcip + twarda babka + gburowaty szef = miło spędzony czas
Lekka i przyjemna historia do czytania i słuchania.

Fajna historia, lekka, szybko się czyta. Świetne poczucie humoru idealnie trafiające w moje. Niestety autorka zawiodła mnie co do Lilith bo w poprzedniej książce była w ciąży na końcu a tu ten wątek się nie pojawił.

Jak każda książka z cyklu - schemat ten sam, znam zakończenie, ale i tak czytam z zainteresowaniem. Nienachalne sceny seksu, poza tym super lekki chick lit.

Po kilkuletniej przerwie wracam aby skończyć tę serię.
Generalnie książka była ciekawa i zabawna sama w sobie gdzieś do połowy, czyli do pojawienia się "świńskiego duetu" (William & Babcia) w helikopterze...
Druga połowa książki, gdy minęło zamieszanie wywołane przez "świński duet", powoli zaczęła wracać na właściwe tory. Niestety autorka postanowiła wepchnąć jeszcze kilka durnowatych gagów vel przypadków, które były już naprawdę zbędne (zwłaszcza te z dzieckiem, jak Króliczek Peter i kopnięcie z huśtawki, można było sobie darować). A na koniec ponownie pojawiła się... Babcia - całe szczęście, że w wersji "light".

Byłoby może i z 6 gwiazdek, bo bohaterowie w miarę ciekawi - zwłaszcza Peter, ale ocenę zaniża pojawienie się Williama Chambersa wraz z Babcią jako pilotów helikoptera, a także nadmiar niepotrzebnych gagów.

Po kilkuletniej przerwie wracam aby skończyć tę serię.

2066

Książka „Jej sekret” Penelope Bloom to piąty tom serii "Objects of Attraction", w której czytelnik poznaje historię Violet i Pete (Violet przyjaźni się z Lilith, a Pete z Brucem, jednym z bliźniaków).
Violet to samotna matka wychowująca 4 letnią Zoey, jest konsultantką ds. marketingu i uwielbia czytanie. Pete to zadufany w sobie pisarz. Bohaterowie spotykają się na targach książki, gdzie Violet zrobi wszystko, aby zdobyć dobrze płatną pracę, aby zapewnić lepszy byt swojej córce.
Niestety ona ma sekret, a kiedy on wyjdzie na jaw przekonajcie się sami.
Książkę czyta się lekko, jak z resztą wszystkie poprzednie części. To takie krótkie komedie romantyczne.

całkiem ok

całkiem ok