Recydywista

Okładka książki Recydywista Agnieszka Kowalska-Bojar
Okładka książki Recydywista
Agnieszka Kowalska-Bojar Wydawnictwo: motylewnosie.pl literatura obyczajowa, romans
54 str. 54 min.
Recydywista
motylewnosie.pl
2019-06-17
2019-06-17
54 min.
9788366352001
romans literatura obyczajowa powieść dla kobiet erotyk dla dorosłych motylewnosie recydywista ebook

Ciekawa wciągająca książka 😊 idealna na jedno popołudnie. Dobrze się czyta jak wszystkie książki autorki

Pani Agnieszka Kowalska-Bojar to jedna z tych autorek, których książki biorę w ciemno i nie zawodzę się.
Sposób budowania akcji, kreacja bohaterów, styl pisania - wszystko mi pasuje.

Recydywista to bardzo krótka książka i zastanawiam się, czy nie dało się jej bardziej rozbudować. Poczytałabym z ogromną przyjemnością. Cieszę się jednak tym co dostałam.

Szymon to nasz główny bohater. Wychodzi z więzienia po piętnastu latach i jest pełen goryczy i chęci zemsty. Za swój stracony w celi czas nie wini siebie (choć to on ćpał i zabił człowieka). Jego największym wrogiem jest przyjaciel i partner policyjny jego starszego rata - Tymoteusz.
Szymon spędził lata obmyślając plan zemsty na mężczyźnie. Nie spodziewał się jednak komplikacji. Gdy zjawia się w domu "wroga", by uśpić jego czujność, nie spodziewa się spotkać jego córeczki. Jaki szok przeżywa, gdy dziewczynka, którą kiedyś rozśmieszał i się opiekował okazuje się już dorosłą kobietą... Tego w więzieniu nie przemyślał. W jego głowie szybko pojawia się nowy plan zemsty...
Czy jednak uda mu się zbałamucić i wykorzystać Lidię?
Jaki sekrety skrywa dziewczyna o tak smutnym spojrzeniu?
Jak zareaguje Tymoteusz?

Szybko polubiłam Lidię. Tak po prostu. Ma charakterek, to postać z krwi i kości. Wie, że chce Szymona i czuje się przy nim bezpieczna. Jest gotowa zaryzykować...

A jeszcze sprawa z eks Lidii - Adamem... Plus dla Szymka.

Nie chcę zdradzać więcej - sami musicie przekonać się jak potoczy się ta historia.

POLECAM!!!

Sposób budowania akcji, kreacja bohaterów, styl pisania - wszystko mi pasuje.

Szymon to nasz...

Recydywista to krótka nowelka autorstwa Agnieszki Kowalskiej-Bojar, po którą sięgnęłam wraz z Maratonem czerwcowym – wyzwaniem na Instagramie. Lekko pikantna, z nutą brutalności, opowiada historię Szymona, który po 15 latach wychodzi z więzienia, w którym odbywał wyrok za morderstwo. Jedyne o czym marzy to zemsta na człowieku, który przyczynił się do jego wyroku. Środkiem do celu ma być córka mężczyzny, Liliana. Jednak czy w tym wypadku sprawdzi się przysłowie cel uświęca środki?

Ależ ja przyjmie spędziłam czas z tą pozycją. Autorka jak zawsze potrafi wzbudzić ogień zarówno w bohaterach jak i czytelniku. Postacie nie są płaskie, mają swoje historie, bagaż doświadczeń – nie da się ich nie lubić. Aż żal, że „Recydywista” jest tak krótki - w ebook ma około 80 stron co daje jakąś godzinę - półtorej czytania, po której miałam wręcz niedosyt. Jak zwykle, możemy się wczuć w emocje bohaterów, sceny zbliżeń między nimi pobudzają wyobraźnię i podgrzewają atmosferę.

Z pewnością sięgnę po inne nowelki autorki a i kilka powieści zostało mi do nadrobienia. Jeśli macie ochotę oderwać się na szybko od rzeczywistości - Warto sięgnąć po tę pozycję.

Fajnie sie czyta.

Fajnie sie czyta.

Krótkie opowiadanie o podłożu erotycznym. Spodziewałam się czegoś lepszego, nowego i innego od tej autorki, którą naprawdę polubiłam. Zwykła i niezbyt wciągająca opowieść o mężczyźnie, który przez długi czas układał sobie formę zemsty.
Szymon mając dwadzieścia jeden lat trafił do więzienia. Szukał winnych wokół siebie, nie widząc swojej winy. Jego brat, który był policjantem,wiele razy wyciągał go z trudnych sytuacji. Miara się przelała. Do reszty dołożył swojej ręki. Będąc jeszcze w narkotykowym amoku, zabił współwięźniów.
Po piętnastu latach odsiadki i dobrego sprawowania wyszedł na wolność. Głównym celem było wprowadzenie w życie zemsty na Tymoteuszu. Jak to zrobić, żeby najbardziej zabolało? Uderzyć w jego rodzinę.
Szymon nie spodziewał się, że na drodze do realizacji celu,stanie piękna kobieta-Lidia.

Pomysł na historię super, opis super tylko za krótka wersja. Czyta się expresowo - nie zdążyłam mrugnąć okiem, a tu koniec🙄⏳😊

Kolejne krótkie opowiadanie erotyczne w formie ebook.
Uważam, że książka została bardzo fajnie napisana a przedstawiona historia okazała się niesamowicie wciągająca. Oczywiście można doszukiwać się jakiś mankamentów, typu krótki przedział czasowy między tym co spotkało główną bohaterką a jej dalszym zachowaniem... ale po co? :)

Szymon, w wieku ok 37 lat, po 15 latach odsiadki, wychodzi na wolność. Ma tylko jeden cel - zemstę na Tadeuszu, przez którego trafił za kratki. Tak się składa, iż ten Mężczyzna jest zarówno przyjacielem brata skazanego, oraz Jego partnerem w Policji.
Jego plan zemsty wydaje się prosty, gdy spotyka córkę swego wroga, 22 letnią Lidię. Czy realizacja planu faktycznie będzie tak prosta, jak zakładał?

Jak na krótką opowieść, uważam, że przedstawiona historia jest bardzo ciekawa i warta zapoznania.

Kolejne krótkie opowiadanie erotyczne w formie ebook.

Szymon, w wieku ok 37 lat, po 15 latach...

Piękna historia z genialnym zakończeniem!

Piękna historia z genialnym zakończeniem!

Książki Agnieszki odkryłam dzięki koleżance.Gorąco polecam!!!!!

Książki Agnieszki odkryłam dzięki koleżance.Gorąco polecam!!!!!

Krótkie opowiadanie. On Szymon lat 37, który po 15 latach opuszcza zakład karny, Ona Lidia lat 22 rzeźbiarka córka najlepszego przyjaciela, partnera(Policjanci) jego starszego brata. Szymon przez lata planuje zemstę na ojcu Lidii, który zniszczył mu życie. Jednak zemsta schodzi na dalszy plan niż planował.

• Przeczytane 2021
  • Różnica wieku