Corrupted

Okładka książki Corrupted Sapphire Knight
Okładka książki Corrupted
Sapphire Knight Wydawnictwo: Sapphire Knight Cykl: Russkaya Mafiya (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Russkaya Mafiya (tom 2)
Sapphire Knight
2015-06-29
2015-06-29
Romantic Suspense Russia Mafia

2056

Na półkach: , , , , , ,

To jest 4 książka tej serii, ale druga o rosyjskiej mafii.
Alfa, silny Viktor rządzi Rosjanami, a konkretnie Bratvą po przekazaniu mu władzy przez wuja. Wcześniej spotkaliśmy jego brata Tate'a i Emily. Te historie są szorstkie i ekscytujące. Bliźniaczka Emily, Elaina, miała okropne dzieciństwo w rodzinie zastępczej, ale ciężko pracuje, jest silna, a jednocześnie słodka. Viktor ujawnia swoje uczucia, opiekował się nią po wypadku i nadal to robi, chroni ją i kocha. Elaina dostaje wszystko, co Viktor może jej dać. W tej szybkiej opowieści jest szalejąca zła dziewczyna, złe uczynki, akcja, napięcie, zemsta i przemoc. Dużo pasji, seksu i akceptacji z obu stron. Viktora świat jest brutalny.
Ale kochamy tych facetów, tych ochroniarzy, tych opiekuńczych mężczyzn, każdego z nich.

To jest 4 książka tej serii, ale druga o rosyjskiej mafii.

2049

"Viktor-
Zostałem do tego wychowany. Dla mafii.
Zamiast tego oddałem koronę młodszemu bratu.
Jestem brudną stroną mafii.
Sprzątam bałagan. Ciała. Problemy.
Tutaj w Ameryce jestem królem rosyjskim.
Nigdy nie spodziewałem się, że chcę mieć swój ślad. Pragnąć jej, potrzebować jej.
Jedną rzeczą dotyczącą bycia przywódcą Bratvy jest to, że zawsze dostaję to, czego chcę.
Jestem skorumpowany, nigdy nie obiecałem grać uczciwie.

Elaina
Niechciana i niekochana.
Leżę w tym szpitalnym łóżku, zepsuta.
Jedna zła decyzja i prawie kogoś zabiłam, łącznie ze mną.
Ciemny cień, który kończy pracę, okazuje się moim jasnym światłem.
Próbuję się powstrzymać, walcząc z pokusą.
Kto by chciał kogoś tak zniszczonego?
On tego nie wie, ale jestem dobra w utrzymywaniu tajemnic.
Musisz być, kiedy masz ich tak wiele.

Jest to książka czwarta z serii, ale można ją przeczytać bezpośrednio po pierwszej. Bardzo mało szczegółów zostanie pominiętych. Jeśli chcesz przeczytać całą serię, prawidłowa kolejność to: Secrets, Exposed, Relinquish, Corrupted".

Książka opisuje rozbudowaną wersję życia Viktora, starszego brata Luka i siostry bliźniaczki Emily - Elainy. Viktor, kiedy zobaczył Elainę w szpitalu od razu poczuł się oczarowany. Wiedział, że ona będzie jego. Czekał rok na wykonanie pierwszego ruchu. Obserwował ją jak pracuje w klubie 007, otoczył nad nią parasol ochronny. Kiedy ona zaczęła być o niego zazdrosna wykonał pierwszy ruch. Kendall od dawna zawiesiła oko na Viktorze. On jej nie chce. Elaine jest o niego zazdrosna i wdaje się z nią w bójkę w barze - łamie jej nos, co prowadzi do poważnych konsekwencji. Viktor musi ją chronić. Wpada do jej mieszkania, kiedy pije i płacze. Dochodzi do ich pierwszego zbliżenia. Viktor dowiaduje się, że była dziewicą. Odtrąca go. On nie wie co się dzieje. Nie zostawia jej. Elaina otwiera przed nim swoją przeszłość i mówi, dlaczego nie lubi być dotykana. Viktor wścieka się i załatwia tą sprawę raz na zawsze, aby nikt jej nigdy nie dotknął. Dowiadujemy się z książki, że Emily jest w ciąży z Tate i rodzi piękną córkę.
Osobowości Elainy i Wiktora równoważą się bez wysiłku. Oboje są samotnymi ludźmi, ale potrzebują również miłości i uczucia, którą może dać tylko rodzina i bliscy. Ich interakcje i relacje z postaciami drugoplanowymi w książce są dokładnie tym, jak traktują się nawzajem. Z okropną i bolesną przeszłością, Elaina szybko chroni się przed wszystkimi. Jest silną, odporną, niezależną i inteligentną młodą kobietą, która łatwo nie ufa. Jednak pod jej niezdecydowaną i zewnętrzną skorupą, ma delikatne, kochające i wrażliwe serce, które chce tylko tych samych uczuć. Wiktor, starszy brat Tate. Podczas interakcji z Wiktorem w tej książce, natknąć się można jak bardzo jest zagadkowy i niebezpieczny. Jakim typem człowieka jest Wiktor ..... to dwaj różni mężczyźni. Jest "mafia Viktor", nieustępliwy, brutalny, złośliwy i skoncentrowany. Potem jest "wewnętrzny Wiktor", zaborczy, intensywny, oddany i ochronny... typ człowieka, który jest z Elainą.
Ta książka oferuje wszystko. Miłość, zagrożenie, złośliwość, szaleństwo, pożądanie i obsesję.

"Viktor-
Zostałem do tego wychowany. Dla mafii.
Zamiast tego oddałem koronę młodszemu bratu.
Jestem brudną stroną mafii.
Sprzątam bałagan. Ciała. Problemy.
Tutaj w Ameryce jestem królem rosyjskim.
Jestem...

• Mafia