Survival

Okładka książki Survival Jay Marie
Okładka książki Survival
Jay Marie Wydawnictwo: Independently published Cykl: Stronger Series (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Stronger Series (tom 2)
Independently published
2018-01-31
2018-01-31
9781977039804
porwanie handel żywym towarem przemoc niewolnictwo

2056

Jaden jest nieustępliwa. Nie chce się złamać, a jej siła i wytrwałość są inspirujące. Okrucieństwo Darrena nigdy jej nie pokona wręcz przeciwnie daje jej silę, by go pokonać , by to on upadł przed nią na kolana oraz by mogła obalić jego organizację. Darren zmiękcza i nagradza ją dobrym zachowaniem, ale jego brutalność jest zawsze obecna i choćby robiła wszystko czego on chce on i tak wymyśliłby coś by ją ukarać, bo jest sadystą. Ponieważ on tego chce. Ponieważ on się na tym opiera.I nie tylko trochę ją skrzywdzi - on bardzo ją rani.
Zdecydowanie Jaden, by go zniszczyć i uciec, jest zawsze obecne. Gra w grę i czeka na swój czas, ale czasami jej szybki temperament wpędza ją w kłopoty i płaci za swój sprzeciw. Bez względu na tortury, które zadaje Darren, Jaden jest odporna i poświęci wszystko nawet swoje życie by chronić swoją rodzinę. Darren uważa ,że ją kocha, on nie wie co to znaczy kochać, on ma na punkcie Jaden obsesje i uwielbia jak mu się sprzeciwia i jest w niej ogromna siła przetrwania i dlatego ona go tak fascynuje jak nikt inny.
Jest jedna rzecz, która może ją złamać, a kiedy Darren jej grozi, jej strach przed nim jest bardzo realny. Jest bezwzględny i nic nie powstrzyma go, aby dostać to, czego chce, a on chce Jaden na kolanach, u jego stóp bo ona jest jego NAŁOGIEM. To nie jest romans, fakt jest sporo takich negatywnych bohaterów jak Darren ,ale po tym co on robi Jaden nie wyobrażam sobie dla niego szczęśliwego zakończenia, nie wiem, w jaki sposób Darren mógłby się odkupić za to wszystko, co zrobił,on jest zbyt uszkodzony. On jest zbyt okrutny. Mam nadzieję, że jakiś naprawdę przerażający koniec spotka Darrena, najlepiej tam, gdzie straciłby całą swoją władzę i kontrolę (być może więzienie) i musiał przeżyć swoje dni ze świadomością, że Jaden jest gdzieś tam żyjąc szczęśliwym życiem z innym mężczyzną.
Oryginalność tej historii jest genialna i rewitalizująca. Męstwo ofiary jest odświeżające i przyciąga uwagę czytelnika w całej tej historii. Ta książka nie jest dla wrażliwych czytelników!!!!

Na półkach: , , , , , , ,

Ciąg dalszy losów uprowadzonej i sprzedanej Jaden. Znamy już imię jej właściciela - Darren Davis, okrutny, podstępny i zapobiegliwy, a przede wszystkim dwubiegunowy. Jeśli Jaden miała jakiekolwiek nadzieje na ucieczkę z jego posiadłości, on je udaremnił swoimi gadżetami: magnetyczne bransoletki aktywowane z telefonu, porażająca prądem obroża, gry przekroczy wyznaczoną przez niego granicę, wydaje się, że nie ma innego wyjścia, jak tylko pogodzić się z własnym losem i ulec nowemu właścicielowi. Ale to nie leży w naturze Jaden, ona jest typem wojownika i wszelkie próby zrobienia z niej bezmyślnej Barbie są dla niej nie do przyjęcia. Zresztą Darren uwielbia tę jej siłę walki i nie chce jej zniszczyć, jednak robi wszystko, żeby tak się stało. Ta część to niesamowita gra emocjonalna dwóch silnych osobowości, zabawa w kotka i myszkę albo raczej wilka i owcę. O ile po pierwszej części wiemy, czego się spodziewać po Jaden, że nie tak łatwo ją złamać i że Darren nie docenił jej możliwości, zwłaszcza przebiegłości, to postać Darrena początkowo niesamowicie intryguje, a z czasem coraz bardziej irytuje. Do pewnego czasu pewne jego zachowania usprawiedliwiałam środowiskiem, w jakim dorastał, skoro jego matka też była niewolnicą, traktując to jaki jego niekontrolowane napady agresji i dostrzegałam w nim przebłyski czułości i normalności, kiedy żałował tego, co zrobił, pragnął z nią założyć rodzinę i naprawdę miałam nadzieję na to, że dzięki niej się zmieni. Jednak kiedy zagroził jej rodzinie i zaczął realizować swój plan, czy też celowo, z pełną świadomością zmasakrował Jaden, przestałam wierzyć, że jest w stanie się zmienić. Jaden naprawdę zaimponowała mi swoją ucieczką i do końca wierzyłam, że jej się uda.. Na sam koniec uroniłam łzę, kiedy wydawało się, że dziewczyna naprawdę została złamana, pojawiła się ta mała iskierka, która jest w stanie wzniecić ogień. Bardzo jestem ciekawa kolejnej części i sięgam po nią od razu, bo nie sposób zrobić inaczej, gdy ma się w sobie tak wiele emocji.

• Dark
  • Po angielsku
  • Mafia
  • Czytane na tablecie\ komórce.
  • Rezygnacja

Dodaj cytat z książki Survival