Stolen

Okładka książki Stolen Jay Marie
Okładka książki Stolen
Jay Marie Wydawnictwo: Independently published Cykl: Stronger Series (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Stronger Series (tom 1)
Independently published
2018-01-31
2018-01-31
9781976783524
porwanie handel żywym towarem przemoc niewolnictwo

2052

To było do przewidzenia że ON nie sprzeda Jaden, ona stała się jego narkotykiem , obsesją po tym jak prawie ją złamał tym, że doprowadził ja do orgazmu, ona całkowicie go pochłonęła, jego umysł zajmowała tylko jedna osoba Jaden, nienawidził jej chłopaka bo należała do niego, a on chciał złamać i posiąść nie tylko jej ciało ale duszę i umysł, chce by stała się jego uległą i czciła jego. Uwielbiam Jaden bo nawet to jak zamordował na jej oczach Morgan i kazał zgwałcić i pobić Kayle nie złamał jej, wręcz przeciwnie to dawało jej powera do tego by nigdy się nie załamać ale walczyć by pozostać człowiekiem, tylko nie brała pod uwagę że tym kupującym będzie Darren , właściciel magazynu. Nie mogę się doczekać następnej części bo ciekawi mnie kto tak naprawdę kogo złamie. Liczę na to, że Jaden pokaże mu gdzie raki zimują. Może i posiadł jej ciało ale nigdy nie zdobędzie jej duszy i umysłu.

W książkach o handlu ludźmi i niewolnictwie jest coś tak przerażającego i intrygującego, że zawsze sięgam po nie z wielką ochotę, bo wiem, że czekają mnie spore emocje. I tu też te emocje były obecne od samego początku, kiedy Jaden budzi się naga w klatce w jakimś magazynie wypełnionym samymi klatkami z dziewczynami i dowiaduje się, że za tydzień zostanie sprzedana. Ale Jaden nie jest zwyczajną dziewczyną. Pomimo, że ma niecałe 160 cm wzrostu, od dzieciństwa trenuje różne sztuki walki i nawet podczas porwania walczyła do ostatniego tchnienia, zanim została pozbawiona przytomności narkotykami i wyrządziła niemałe szkody w szeregach porywaczy. "Co nas nie zabije, to nas wzmocni" - takie jest motto życiowe Jaden, która jest przyzwyczajona do znoszenia bólu, więc również trudniejsza do złamania i wielokrotnie podejmuje próby ucieczki, którą za każdym razem udaremnia on, tajemniczy właściciel tego miejsca, jedyna osoba, której Jaden nie jest w stanie pokonać. Ona się buntuje, on ją dotkliwie karze i to nie tylko cieleśnie, ale również psychologicznie, a całość przyprawia o ciarki. Kiedy dochodzi do aukcji, trochę można przewidzieć, co się stanie. Jaden ma nadzieję na jakiego słabego dziadka, którego bez problemu pozbawi życia i ucieknie, ale czy przypadkiem ktoś nie pokrzyżuje jej planów. Jedno jest pewne, następna część zapowiada się bardzo intrygująco i nie sposób nie zacząć czytać jej od razu. Polecam tym, którzy nie boją się trudnych tematów i pokazanego okrucieństwa.

• Po angielsku
  • Dark
  • Dark Erotica
  • Czytane na tablecie\ komórce.

Dodaj cytat z książki Stolen