Kat Wolfe prowadzi śledztwo

Wilga
Kat Wolfe (tom 1)
literatura dziecięca
Barbara Górecka

Napisana dobrym językiem, chociaż widać że skierowana jest bardziej do młodego czytelnika.

Bohaterowie są żywi, dobrze opisani, zaletą głównej bohaterki jest jej upór, który czasem mnie już lekko irytował.

Fabuła jest bardzo ciekawa, zdecydowanie przez wątek kryminalny, którego ani trochę bym się nie spodobała, w książce dla dzieci. Dodatkowo sposób w jaki poznajemy...

Książka raczej dla młodszej młodzieży. Ciekawy wątek kryminalny.

Lubicie książkowe serie? Bo my bardzo, więc kiedy tylko nadarza się okazja sięgamy z oczekiwaniem, na co trafimy tym razem. Często kończymy na pierwszym tomie albo dajemy szansę drugiemu w nadziei, że pomysł i fabuła nas zaciekawią i pochłoną. A często bywa tak, że część pierwsza zapowiada coś bardzo, bardzo ciekawego, co zagości na naszych półkach na dłużej. No i wtedy się...

Super książka dla dzieci, które lubią książki akcji a za razem detektywistyczne. Bardzo mi się podobała i jestem zachwycona. Czekam na kolejne części. :)

Dyskusje

• Przeczytane w 2020
  • Literatura angielska, walijska, szkocka, irlandzka
  • Wypożyczone z biblioteki
  • Ga-gatti