Three Breaths

Cykl: The Game of Life (tom 3) | Seria: The Game of Life
Wydawnictwo: Obie Books
Three Breaths
psycho, abuse, thiller, mystery, dark
literatura piękna
angielski
Patka

“The Wolf has played me for a fool.” I’ve no clue who is hunting me, but he demands I complete his tests. I fear if I can’t figure out his identity, he’ll kill me just like he said. His eyes were blue the last time I looked into them, but now when he glares at me they’re green. Is the Wolf playing dress up? Or are there two monsters who have stolen me? “Did you think I’d make this easy for...

“The Wolf has played me for a fool.”

“Did you think I’d make this easy for you, Red? Are you ready to play again?” – The Wolf

I want out of this nightmare, and the only way to do that is to win.

I need to win.

źródło opisu: www.goodreads.com

źródło okładki: www.goodreads.com

Ania | 2019-05-02

Wilk bawi się w grę nie tylko z Morgan, ale z nami wszystkimi, czytelnikami. Po 3 książce mam wrażenie, że jest więcej pytań niż odpowiedzi. Dodatkowo wydaje się, że każdy tak naprawdę jest podejrzanym...policjant, sąsiad,przyjaciółka, były chłopak, brat...nawet sama Morgan przez chwilę myślała o Reidzie..autorka potrafi zagęścić atmosferę, że podobnie jak policja chodzimy naokoło nic nie widząc. Morgan na skraju wytrzymania, potrafiła jeszcze zaatakować wilka...na ten manewr czekałam odkąd zabrała nożyczki. Uciekła, chociaż ja bym się bała tych psów Dingo..co takiego zrobiła wilkowi i swojemu mężowi, bo o tym wspomina nasz psychopata ...no i mamo ciało kobiety. Nie sądzę, że to Morgan, ale to może naprawdę zdewastować Reida i jego rodzinę. Nie współczuję za to policjantom..jak dotąd więcej narobili bałaganu niż porządnie zająć się sprawą. Nie obstawiam już kto jest wilkiem, bo liczę, że na koniec autorka zaserwuje nam taką niespodziankę, że opadną nam buzie :)