Star

Okładka książki Star B.B. Easton
Okładka książki Star
B.B. Easton Wydawnictwo: Art By Easton Cykl: 44 Chapters (tom 4) literatura obyczajowa, romans
44 Chapters (tom 4)
Art By Easton
2018-04-12
2018-04-12

Książki BB Easton mają w sobie coś tak dobrego, że pomimo tego, iż pierwsza mnie na przemian ciekawiła i wkurzała, to i tak kupiłam całą serię i z 5 pozycji przeczytałam już 4. “Sex/Star” wydaje mi się najlepsze ze wszystkich pozostałych. Więcej w niej świadomych wyborów, szacunku do siebie i poszukiwania miłości nie tylko od facetów, ale przede wszystkim samej siebie. Nadal podoba mi się brak pruderii i dobry, mocny seks, którego jest tu dużo. Autorka może zainspirować niejedną osobę, która wstydzi się rozmawiać o tym, czego pragnie lub co lubi. To taka fajna książka, którą przeczyta się w jeden wieczór. Polecam.

Widać, że oprócz bogatego życia seksualnego, bohaterka zaczęła zwracać uwagę na uczucia w bardziej dojrzały sposób. Może dlatego cała książka miała dla mnie lepszy wydźwięk niż poprzednie części.

Jeśli nie znacie @author.bb.easton, to musicie KONIECZNIE nadrobić! Jej seria #44chaptersabout4men to zdecydowanie najzabawniejsze książki tego typu 😃 Co ciekawe, BB Easton opisuje w nich dużą cześć swojego życia, a nawet występuje pod swoim nazwiskiem.
W pierwszej części poznajemy kulisy całej historii, która zaczęła się od odkrycia, że mąż bohaterki czyta maile wymieniane z przyjaciółką. Zamiast zrobić z tego dziką awanturę, BB postanawia wykorzystać sytuację i nieco koloryzując, opisuje swoje poprzednie związki. Skutkuje to zmianą postawy męża, który z nieczułego niemowy, zmienia się w gorącego kochanka. Manipulacja się udaje, a my dzięki temu poznajemy po krótce bohaterów kolejnych części serii, czyli jej byłych chłopaków.
Różowowłosa Brook, przez całą swoją młodość przyciąga „nieciekawych” chłopaków, którzy prędzej czy później, okazują się nie być tymi odpowiednimi. W „Sex/skin”, „Sex/star” i „Sex/speed” poznajemy kolejno: tajemniczego i niebezpiecznego Knighta, romantycznego muzyka-Hansa oraz mającego na nią zły wpływ Harleya. 😉 Historie się przeplatają, w każdej z części pojawia się postać Knighta, który do końca swojego życia szuka kontaktu z BB. W najnowszej części serii, w końcu otrzymujemy opowieść o relacji autorki ze swoim obecnym mężem Kenem. Różni się on od jej poprzednich miłości, nie ma nałogów, nie zadziera z prawem, a co najgorsze, nie posiada żadnego tatuażu! 😁 Niedostępny i skryty Ken okazuje się jednak tym, czego BB szukała. Wychowują wspólnie dwójkę dzieci, a różowowłosa autorka nadal stara się przebić przez skorupę tego wspaniałego sztywniaka 😄 Całość jest dla mnie 10/10, jak już wspomniałam, poczucie humoru BB Easton jest cudowne, książki pochłania się z prędkością światła. Wkrótce premiera serialu na @netflix pod tytułem Sex/Life, nie mogę się doczekać 🥰

absolutnie rewelacyjna seria

absolutnie rewelacyjna seria

W czwartej części przygód szalonej BB, dziewczyna poznaje przystojnego, wysokiego i uroczego Hansa. Chłopak jest basistą w zespole i przed BB nie lada wyzwanie. Jak połączyć miłość do muzyka z walką z fankami. Na pierwszy rzut oka Hans to jednorożec, czuły, romantyczny, oddany. Aleeee to muzyk, czyli trasy koncertowe, alkohol i narkotyki do tego narzucające się fanki. Ojj kilo cierpliwości by nie starczyło. Przy takim combo jednorożec zmienia się w konia na biegunach. Ponadto BB z szalonej punk’ówy przeistacza się w kurę domową! Powtórzę Kurę domową! Chociaż pierwsze skrzypce odegrała tu chemia między Hansem, a BB, dla mnie pojawienie się Ken’a wniosło mega dużo do historii. Co sprawia, że mam mieszane uczucia jeśli chodzi o tom Sex/Suit. Jednej strony chcę ją przeczytać teraz, zaraz, natychmiast, ale z drugiej strony nie chce się żegnać z serią. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
BB Easton potrafi ze smakiem pisać nawet o najbardziej perwersyjnych scenach. Do tego całość pełna jest humoru, ale też silnych emocji co sprawia, że szczerzyłam się do książki lub smutałam razem z nią. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Nie wiem czy wiecie (lub czy odczytaliście),ale każda książka ma swoją playlistę stworzoną przez samą BB, możecie je znaleźć na Spotify. Czytanie tej serii słuchając playlisty dodaje czaru.

Ta część była chyba "najspokojniejsza" ze wszystkich. Jeśli oczywiście BB i jej przygody miłosne można nazwać spokojnymi.

Dobrze czytało się coś mniej mrocznego, historię, która mogła się wydarzyć obok mnie i która już mnie tak mocno nie szokowała.

Można zauważyć, że główna bohaterka dojrzewa, jej myślenie się zmienia. I choć dalej momentami bywa okropnie naiwna i popełnia wiele błędów to jednak coś się w niej powoli zmienia, kształtuje się dorosły człowiek.

Nie mogę się doczekać opowieści o tym jak BB i Ken się w sobie zakochują. Przecież oni kompletnie do siebie nie pasują, a jednak myślę, że to ich historia mnie najbardziej rozczuli. Zabieram się za kolejną część.

To już czwarta część przygód BB Easton. Tym razem BB zakochuje się w wokaliście rockowej kapeli Hansie. Wydawać by się mogło, że to związek na zawsze - w końcu Hans odnosi się do niej z większym szacunkiem niż jej wcześniejsze miłości. Jest romantyczny i nie szczędzi uroczych gestów w kierunku BB. Razem ruszają w trasę koncertową, razem chcą zacząć studia na jednej uczelni. Nastoletnia BB coraz bardziej świadomie dokonuje wyborów co do swoich partnerów.

"Sex/star" to taka książka na rozluźnienie, idealna na wakacje, nie wymagająca głębszej analizy. Czytelnik ma po prostu wczuć się w historię BB i to wszystko. Zatem jeżeli szukacie lekkiej lektury na letnie popołudnia to to coś dla Was!

Mój bookstagram: my.books.shelf

"Sex/Star" to już 4 część historii o miłosnym życiu B.B i jak mówi okładka "Jak miłość, to z księciem z bajki. Ale seks tylko z gwiazdą rocka"

I faktycznie Hans to mega ciacho o jego ksywa DK mówi sama za siebie - Duży K.. kolega 😜
Po dwóch nie do końca udanych związkach Brooke trafia na prawdziwego romantyka. Muzyk pierwszego dnia, gdy się spotkali zaczyna pisaj o niej piosenkę, czym od początku skrada jej serce. W dodatku jak na takiego olbrzyma jest czuły i potrafi nie raz ja zaskoczyć. Czy tym razem to będzie to, a może nie to, zbyt piękne by było prawdziwe?

Ta część zdecydowanie należy do moich faworytów. Świetnie się bawiłam przy jej czytaniu, a styl autorki pozostaje lekki i przyjemny. Zapewniam, że nie raz zawita na waszej twarzy uśmiech podczas lektury. Wraz z BB wybieramy się w niesamowita podróż uczuciową niemal, że kolejka linowa. Jej burzliwe życie miłosne przechodzi w kolejny etap, a ona sama rozkwita. Zaczyna wiedzieć czego od życia tak naprawdę chce, a jej nastoletnia szaloną młodość ma swoje wzloty i upadki.
Właśnie ukazała się finałowa część serii Sex/Man na którą z niecierpliwością czekam, bo otóż w niej poznamy Kena.

Zróbcie sobie dobrze i sięgnijcie po tę serię 😍

Jak trafić na tego jednego jedynego? Czym się kierować? Ile błędów trzeba jeszcze zrobić?

BB po dwóch wyczerpujących związkach poznaje Hansa. Chłopak zdaje się byc totalnie inny od jej byłych. Jest uprzejmy, miły, troskliwy i jest basistą w zespole rockowym. Kończyny Fantamowa rozwijają się i ich wiązek również nabiera barw. Czy uda im się dojść do porozumienia? Czy to będzie ta prawdziwa miłość? Co na to Knight? Czy odpuścił już BB? A co z tym wszystkim wspólnego ma Ken?

Czwarty już tom serii BB Easton kolejny raz mnie zaskoczył. Wydawać by się mogło, że nic już nie można dołożyć. A okazało, ze można i to tak, że rozwali system. Totalnie zaskoczył mnie Hans. To jaki był, gdy poznał BB. Jak dbał o nią. Prawdziwy rycerz. A ona jak to ona. Typowa rock girl. Impulsywna i odważna. Uwielbiałam ich obserwować. Ich docieranie się i zbliżenia z romantycznością w tle. Nie zabrakło ognia i scen pikantniejszych od najostrzejszej papryczki chilli. Było ostro, niebezpiecznie i odjazdowo. Przeszłość nie chce odpuścić, niedomówienia powodują starcia a w myśl, gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta pojawia się Ken... Emocji masa. Akcja akcją popędzana. Tu jest totalnie wybuchowo i niebezpiecznie oraz totalnie uzależniająca. Życie punkówy na wariackich papierach.

Książka utrzymana w klimacie swych poprzedniczek. Ale bardziej dojrzała. Może dlatego, że dziewczę dorosło do osiemnastki. By stało się bardziej odpowiedzialne i świadome. By zaczęło iść swoimi pragnieniami i marzeniami. W moim odczuciu ta cześć mimo swej ekspresyjności i ciężkich uderzeń jest dojrzalsza. Tak samo bawi i śmieszy ale jednocześnie i uczy. Jestem jak dotąd pozytywnie zaskoczona historią szalonej nastolatki, która właśnie stała się kobietą. Jej stosunki z rodzicami nadal mnie zaskakują swą otwartością i niebywałym zrozumieniem. Jestem ogromnie ciekawa kolejnego tomu - chyba ostatniego. Aż żal będzie mi się rozstawać z tą mała diablicą. BB i jej chłopcami, których kochała każdego na swój sposób. Szalona dziewczyna, której nie da się nie lubić. Autorka stworzyła genialna serie, która wciąga i szokuje - jak główna bohaterka. Jeśli czytaliście poprzednie tomy i wam się podobały to z pewnością przeczytacie ten. Gwarancja wysokich lotów i szokujących zawrotów akcji.

Polecam.

To czwarta część serii "44 Chapters". Główna bohaterka po rozstaniu z Harleyem spotyka swoją bratnią duszę. Hans to rozpoczynający karierę muzyk, który potrafi oczarować BB pięknymi i romantycznymi słowami. Dziewczyna oczywiście zakochuje się na zabój. Ale jak się później okazuje, to po prostu duże dziecko chłodzące z głową w chmurach.
W tej książce BB dostrzega, że w życiu chodzi zupełnie o coś innego. Czytelnik od razu zauważa przemianę głównej bohaterki, która dorasta i zaczyna myśleć racjonalnie. Która w końcu nabiera pewności siebie, zmienia priorytety i chce od życia czegoś więcej.
Autorka nadal zaskakuje humorem i stylem pisania przez co, książkę się po porostu pochłania. Treść dostarcza emocji, rozbudza ciekawość i daje do myślenia. To kolejna książka z tej serii, która udowadnia, że BB stworzyła coś fajnego, oczywiście oprócz pierwszej książki, która według mnie była beznadziejna.
Przed nami ostatnia część...ja już czekam😁

W tej książce BB dostrzega, że w życiu...

• Recenzenckie

Dodaj cytat z książki Star