Cloak i Dagger

Cloak & Dagger
Cloak, Dagger
komiksy
vold

Oto Cloak i Dagger — para kochanków połączona niepowtarzalnymi zdolnościami! Zrobią wszystko, żeby ochronić mieszkańców Nowego Jorku przed złem przenikającym Uniwersum Marvela. Na skutek tajemniczych testów ujawniły się ukryte moce dwójki zbiegłych z domu nastolatków — Tyrone Johnson stał się łącznikiem z mrocznym wymiarem Darkforce, a jego partnerka Tandy Bowen posiadła moc emitowania ostrych jak brzytwa promieni świetlnych. Legendarny Bill Mantlo przedstawił fanom komiksów ten wyjątkowy duet już w 1982 roku. Pora jeszcze raz przeżyć najwcześniejsze przygodach Cloaka i Dagger, towarzysząc parze tak różnych od siebie bohaterów w walce z najgorszymi nikczemnikami Nowego Jorku.

źródło opisu: Wydawnictwo Hachette

źródło okładki: https://kolekcja-hachette.pl/numery?c=18&sort=new

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!