Dyskusje o książce Nie jestem potworem

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2022 roku :-)
Małe podsumowanie 2022 roku książek - 66  komiksów - 50   warte uwagi:   Cienie Nocnego Targu Cienie Nocnego Targu   Licho nie śpi Licho nie śpi   Shiki #11 Shiki #11
1 rok temu
..:: WYMIENIĘ/SPRZEDAM (STYCZEŃ 2020) ::..
chętnie kupię całość prosze o kontakt 537295512 lub neyka@interia.pl  whatsupp
1 rok temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LIPIEC 2019)
Sprzedam/wymienię:  Ostatni mag  Ostatni Namsara  Szklany tron  Ogień i kość  Narodziny królowej  Miasto kości  Pisane szkarłatem  Przeklęci święci
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (CZERWIEC 2019)
Sprzedam (chwilowo wymiana jedynie na książki, które chce przeczytać/mam do kupienia). Jakby ktoś chciał odebrać osobiście, to okolice Ostrzeszowa. Zazwyczaj ślę Pocztą Polską. Tak, na życzenie przesyłam zdjęcia, gdyż starsze wydania są po prostu... no starsze. Jeżeli książka znajduje się na półce "Poczekania" oznacza to, że ktoś się nią już interesuje ;) Komiksy/Mangi: ...
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Czerwiec 2019)
Z biblioteki:  Wada  Zranić marionetkę Zakupy:  Długi film o miłości. Powrót na Broad Peak  Tylko przeżyć. Prawdziwe historie rodzin polskich żołnierzy  Epoka milczenia. Przedwojenna Polska, o której wstydzimy się mówić
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Kwiecień 2019)
 Gdzie się cis nad grobem schyla Gdzie się cis nad grobem schyla  Obelisk kładzie się cieniem Obelisk kładzie się cieniem  Trzykroć wrzasnął kocur szary Trzykroć...
5 lata temu
Pokazuje 6 z 7