Notes - tajemne sprawki małej żyrafki

Wydawnictwo: Studio JG
manga, doujinshi, komedia, parodia
komiksy
Matsuu

Bycie seryjnym mordercą seryjnych morderców to nie przelewki. Trzeba walczyć z prasą, policją i poetami polskiego baroku, trzeba pozbyć się jakiejś panny i zaprosić Ryuzakiego na studniówkę… Nie, nie, na odwrót… Z każdej strony czyha niebezpieczeństwo: FBI, SPK, IPN, puste kalorie w chipsach, kibice Legii, wywiadówka… I wszędzie może się czaić ten zakichaniec L! Przed Wami długo oczekiwana premiera „Notesu” – Największej Plamy Na Honorze Kiry! W tomie pierwszym officjalny wywiad z Tsugumi Ōbą i Takeshim Obatą oraz niepublikowany wcześniej dodatek, z którego dowiecie się czy za pomocą „Death Note’a” udałoby się wygrać drugą wojnę światową i dlaczego najpożyteczniejszą literką alfabetu zostało Ł.

źródło opisu: Studio JG, 2009

źródło okładki: http://studiojg.pl/

Amai | 2011-11-07

Ładne rysunki, naprawdę zabawna. Zarówno dla fanów jak i tych, którzy nie lubią death note

Annabel | 2013-05-04
Na półkach: Przeczytane, Manga