Notes - tajemne sprawki małej żyrafki

Wydawnictwo: Studio JG
6 (19 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
notes, death note, studio jg, kira, L, komedia, parodia
komiksy
Matsuu

Bycie seryjnym mordercą seryjnych morderców to nie przelewki. Trzeba walczyć z prasą, policją i poetami polskiego baroku, trzeba pozbyć się jakiejś panny i zaprosić Ryuzakiego na studniówkę… Nie, nie, na odwrót… Z każdej strony czyha niebezpieczeństwo: FBI, SPK, IPN, puste kalorie w chipsach, kibice Legii, wywiadówka… I wszędzie może się czaić ten zakichaniec L! Przed Wami długo oczekiwana premiera „Notesu” – Największej Plamy Na Honorze Kiry! W tomie pierwszym officjalny wywiad z Tsugumi Ōbą i Takeshim Obatą oraz niepublikowany wcześniej dodatek, z którego dowiecie się czy za pomocą „Death Note’a” udałoby się wygrać drugą wojnę światową i dlaczego najpożyteczniejszą literką alfabetu zostało Ł.

Tytuł: Notes
Okładka: miękka, kolorowa
Papier: offset
Druk: czarno-biały
Cena okładkowa: 19,90 zł
Uwagi: W tomiku jako dodatek znajduje się komiks „Doomsday book”.

źródło opisu: Studio jg, 2009

źródło okładki: http://studiojg.pl/index.php?v=show&id=320&nr=1

czarno_czarna | 2011-11-07

Ładne rysunki, naprawdę zabawna. Zarówno dla fanów jak i tych, którzy nie lubią death note

Annabel | 2013-05-04
Na półkach: Przeczytane, Manga