On Hart’s Boardwalk

Okładka książki On Hart’s Boardwalk Samantha Young
Okładka książki On Hart’s Boardwalk
Samantha Young Wydawnictwo: InterMix Cykl: On Dublin Street (tom 6.7) literatura obyczajowa, romans
On Dublin Street (tom 6.7)
On Hart’s Boardwalk
InterMix
2018-03-20
2018-03-20

On Hart’s Boardwalk (On Dublin Street, #6.7; Hart’s Boardwalk, #2.5)

Dziesięciodniowy pobyt w pensjonacie przy Hart’s Boardwalk* w uroczym miasteczku Hartwell w stanie Delaware to prezent od Nate’a na czterdzieste urodziny Olivii. Spośród wszystkich przyjaciółek, narratorek edynburskiego cyklu Samanthy Young, Olivia, czyli Liv, najwcześniej osiągnęła ten wiek i ta świadomość nieco ją przygnębia. Tym bardziej że od paru miesięcy odczuwa kryzys w swoim małżeństwie. Czy dlatego Nate sprawił jej taką urodzinową niespodziankę, która zresztą zbiegła się z czternastą rocznicą ich związku i dziesięcioleciem ich małżeńskiego stażu?

Zgodnie z romansową konwencją nietrudno przewidzieć, jaki przebieg i finał będzie miał dla Liv i Nate’a urlop nad Atlantykiem. Trzeba przyznać, że udała się autorce ta cieplutka opowieść. Lekarstwem na napięcia i kryzys wieku średniego jest przecież prawdziwa miłość i seks - któż nie chciałby w to wierzyć!

* Ten nadmorski bulwar jest jednocześnie nazwą całego cyklu w twórczości Samanthy Jones, stąd przynależność opowiadania do dwóch seriali autorki. Wybór przez Nate’a amerykańskiego miasteczka na urodzinowy prezent dla Liv ma uzasadnienie w jej amerykańskich korzeniach. Swoją drogą obecność w Hartwell seksownego Szkota wzbudza małą sensację.

On Hart’s Boardwalk (On Dublin Street, #6.7; Hart’s Boardwalk, #2.5)

Piękne podsumowanie pragnień, obaw i rozterek jakie nachodzą mężatki. Jak rozpalić namiętność? Było by cudownie, gdyby każda z nas znalazła swojego gorącego Nat' a. Polecam, przeczytajcie tą książkę.

• On Dublin Street
  • Seria której brakuje