The Way Past Winter

Okładka książki The Way Past Winter Kiran Millwood Hargrave
Okładka książki The Way Past Winter
Kiran Millwood Hargrave Wydawnictwo: Chicken House Books fantasy, science fiction
The Way Past Winter
Chicken House Books
2018-10-04
2018-10-04
1911077937

Okładka książki Sezon duchów. Osiem upiornych opowieści na długie zimowe noce Bridget Collins, Kiran Millwood Hargrave, Imogen Hermes Gowar, Andrew Michael Hurley, Jess Kidd, Elizabeth Macneal, Natasha Pulley, Laura Purcell
Sezon duchów. ... Bridget Collins, Ki...
Okładka książki Julia i rekin Kiran Millwood Hargrave, Tom de Freston
Julia i rekin Kiran Millwood Harg...

Baśniowa opowieść o siostrze wyruszającej w poszukiwaniu zaginionego brata. Pięknie napisana historia o miłości i determinacji w pokonywaniu przeszkód rzuconych przez los. To wszystko w skandynawskich krajobrazach wiecznej zimy i śniegu.

Magiczny realizm w sam raz na zimowe wieczory. Duży plus za oprawę graficzną.

Chociaż książka skierowana jest dla grupy wiekowej 8-12, to czyta się ją świetnie.

Magiczny realizm w sam raz na zimowe wieczory. Duży plus za oprawę graficzną.

Chociaż książka skierowana jest dla grupy wiekowej 8-12,...

• W innym języku (Chcę przeczytać)
  • Chcę przeczytać (mniej pilne)

Dodaj cytat z książki The Way Past Winter