Optymistyczny kalendarz 2019

Okładka książki Optymistyczny kalendarz 2019 Dawid Kwiatkowski
Okładka książki Optymistyczny kalendarz 2019
Dawid Kwiatkowski Wydawnictwo: Prószyński i S-ka biografia, autobiografia, pamiętnik
Prószyński i S-ka
2018-11-28
2018-11-28

Dawid Kwiatkowski, polski wokalista, laureat Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego i europejskiego wykonawcy stworzył swój własny, można powiedzieć, spersonalizowany kalendarz na nadchodzący rok. Stwierdziłam, że jako fanka, muszę go mieć, a co tam! Swego czasu miałam całą kolekcję kalendarzy, bo uwielbiam pisać. Ta wersja jest kierowana raczej w stronę fanów Dawida ze względu na liczne zdjęcia, prywatne czy z sesji, zapiski, porady w różnorodnych kwestiach, nie tylko od samego Dawida, ale i ludzi z jego otoczenia: trenera czy nauczyciela śpiewu. Wielu ludzi tego nie wie lub nie zauważa, ale młody piosenkarz jest niezwykle dojrzały, jak na swój wiek, a na stronach kalendarza zawiera wiele życiowych przemyśleń; o tym jak być dobrym człowiekiem, co doceniać, jak być szczęśliwym i znać swoją wartość. Jego siła nie pochodzi znikąd, można powiedzieć, że sam jest mentorem i motywuje fanów, wspiera jak drugi człowiek człowieka, a oni w zamian odwdzięczają się tym samym.

"Kiedy opada kurz emocji, widać więcej."

Kalendarz to przydatna rzecz dla każdego z nas. Prócz tego, że został pięknie wydany, jest estetyczny, dopracowany pod każdym względem, strony są kolorowe, zawierają piękne grafiki, proste rysunki, okładka otoczona materiałem, który wzmacnia jej trwałość, w środku jest wiele miejsca na własne zapiski. Obawiałam się, że zostanie to zepchnięte na dalszy plan, niemniej jednak nie brakuje tej przestrzeni na codziennie, krótkie notatki. Oczywiście ważne święta zostają wspomniane, podobnie jak dni w jakiś sposób znaczące dla Dawida i uargumentowane. Fani mogą przeczytać kilka ciekawostek, jego myśli, zobaczyć zdjęcia wcześniej już znane, a także zupełnie nowe, osobiste przepisy, playlisty, teksty motywacyjne i wiele więcej.

Podsumowując, "Kalendarz optymistyczny", jak sama nazwa wskazuje, ma za zadanie motywować, a fani mogą spędzić z nim cały rok. No i jakby nie patrzeć, to naprawdę fajna sprawa!

Świetna propozycja na prezent dla Nastolatków! Recenzja tutaj: http://domowaksiegarnia.blogspot.com/

Dodaj cytat z książki Optymistyczny kalendarz 2019