Nie daj się alergii! Dieta w alergiach i nietolerancjach pokarmowych

Okładka książki Nie daj się alergii! Dieta w alergiach i nietolerancjach pokarmowych Katarzyna Turek
Katarzyna Turek Wydawnictwo: Wydawnictwo M Seria: Zdrowe Zdrowie zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Zdrowe Zdrowie
Wydawnictwo M
2018-10-25
2018-10-25
9788380212091
zdrowie odchudzanie wychowanie dziecko rodzina zdrowe odżywianie uroda pielęgnacja kobieta przepisy gotowanie związki

Okładka książki Nie daj się rakowi! Maria Brzegowy, Magdalena Maciejewska-Cebulak, Katarzyna Turek
Nie daj się ra... Maria Brzegowy, Mag...

Dieta w alergiach i nietolerancjach pokarmowych

Ciekawi was skąd się biorą alergie oraz nietolerancję pokarmowe? Oraz, co ważniejsze jak sobie z nimi radzić tak, aby jedzenie nadal było pyszną przyjemnością, a nie trudnością złożoną z poświęceń? To książka w sam raz dla was.

Jeśli dokuczają wam alergie albo nietolerancję pokarmowe koniecznie powinniście przeczytać tą książkę, aby poznać odpowiedzi na być może zadawane przez was pytania, mnóstwo wiedzy, rad i pysznych przepisów.

Mamy tu też wiele informacji i obalania mitów, jak to czy bezglutenowy jest zawsze zdrowy i dlaczego gluten jest w prawie każdym posiłku? Jeśli was to ciekawi, autorka przychodzi do was z odpowiedziami.

Mamy wiele przepisów które udowadniają, że można jest smacznie i zdrowo bez glutenu, nabiału czy jajek. Pełno diagramów, tabelek, jak te z rozkładem co pyli w ciagu roku, albo co zwiera gluten, a co nie, czym zastąpić jajko, albo jakie alergie wpływają na siebie krzyżowo. Wow. Prawdziwie kompleksowa wiedza.

Dla mnie to coś świetnego, bardzo spodobała mi się ta książka. Dostałam odpowiedzi na własne pytania i mnóstwo przepisów, których aż nie mogę się doczekać aby wypróbować, bardzo wam polecam.

Dieta w alergiach i nietolerancjach pokarmowych

Nie mam zarzutu do merytoryki - jako dietetyk nie zgadzałam się tylko z drobnymi kwestiami, ale nie zaważyły one na ocenie całości treści. Jednak ilość błędów stylistycznych i ortograficznych w tej książce to istny dramat. Nie wiem, czy zabrakło tutaj redaktora tekstu, ale błąd ortograficzny, niepoprawne przenoszenie wyrazów czy kolejność zdań niewynikająca z poprzednich nie powinny występować, jednak jest to książka, a nie luźny tekst. Nie mówiąc już o tym, że występują błędy jak wwłaszcza zamiast zwłaszcza czy inne literówki, brak pogrubienia jednej litery w zdaniu i tak dalej. Redagowanie zawalone na całej linii.

Świetna pozycja, jeśli ma się w domu małego i dużego alergika.

Świetna pozycja, jeśli ma się w domu małego i dużego alergika.

• Mam
  • 2019r
  • Zdrowie

Dodaj cytat z książki Nie daj się alergii! Dieta w alergiach i nietolerancjach pokarmowych