Stowarzyszenie Magicznych Jednorożców. Oficjalny poradnik

Tłumaczenie: Paulina Lubowiecka
Wydawnictwo: KE Liber
The Magical Unicorn Society Official Handbook
shea

Po latach działania w tajemnicy Stowarzyszenie Magicznych Jednorożców publikuje swój oficjalny poradnik. Korzystając z tradycji ustnej, uczeni miłośnicy jednorożców stworzyli skarbnicę wiedzy i ciekawostek na temat świata tych niezwykłych zwierząt. To najlepszy prezent dla tych, którzy głęboko wierzą w istnienie jednorożców. Odkryj gdzie na świecie żyją jednorożce, i sprawdź, jak je...

To najlepszy prezent dla tych, którzy głęboko wierzą w istnienie jednorożców.

Odkryj gdzie na świecie żyją jednorożce, i sprawdź, jak je znaleźć.

Dowiedz się:

co jedzą
jak je wabić
trenować
jak się nimi opiekować
a nawet jak na nich jeździć.
Podręcznik zawiera również informacje o ich mocy, legendarne opowieści i wiele innych wiadomości.

Wszystko to zdobi niesamowita szata graficzna z przepięknymi rysunkami.

Ta wyjątkowa książka to galop przez historię jednorożców i spojrzenie w ich magiczną przyszłość.

WALORY KSIĄŻKI

Wszyscy kochają jednorożce!
Idealny prezent dla miłośników jednorożców i dla tych, którzy głęboko wierzą w ich istnienie.
Zachwycająca szata graficzna autorstwa Helen Dardik oraz Harry’ego i Zanny Goldhawków.
Piękny projekt graficzny i twarda oprawa książki.

źródło opisu: http://www.slimebox.pl/stowarzyszenie-magicznych-jednorozcow

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Beata | 2018-11-29
Przeczytana: 18 listopada 2018

"Stowarzyszenie magicznych jednorożców. Oficjalny poradnik" Książka idealna na prezent, ale i na spędzenie przyjemnie wieczoru.
To pełna kolorowych grafik i opisów księga, dzięki której poznacie wiele ciekawostek, a nawet dowiecie się gdzie i jak znaleźć te fascynujące stworzenia ♥️😄

Anita | 2018-11-23
Przeczytana: 20 listopada 2018

Lubię czasami przenieść się do świata, który jest kompletnie inny i na wskroś magiczny., który odrywa od rzeczywistości i sprawia, że nastrój błyskawicznie się poprawia. Selwyn E. Philips zaprasza do świata jednorożców. Niezwykle barwnego i ciekawego!

STOWARZYSZENIE MAGICZNYCH JEDNOROŻCÓW
Jednorożce mają mnóstwo zwolenników na całym świecie. Ostatnimi czasy cieszą się szczególną popularnością i występują pod postacią niemal każdego popularnego gadżetu.

“Stowarzyszenie magicznych jednorożców” to coś zupełnie nowego jeśli chodzi o te stworzenia. Nie żaden gadżet czy dodatek. To skarbnica wiedzy o jednorożcach w czystej postaci. W dodatku fenomenalnie wydana, ale o tym później.

Selwyn jako sto pierwszy prezes stowarzyszenia zaprasza nas do tego magicznego świata niebywałą opowieścią zasypując czytelnika mnóstwem faktów o jednorożcach. Mamy okazję poznać te stworzenia od podszewki. Selwyn opowiada ich historię, jak je odkrywano, opowiada o pożywieniu i różnych gatunkach...

Anafis | 2018-12-07
oliffcia_banshee | 2018-12-14