Allegro - kampania grudzień kat. kryminał

Głód zabijania

Tłumaczenie: Ewa Godycka
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
A Breath After Drowning
L_Settembrini

Oszałamiający nowy thriller psychologiczny nagradzanej autorki książek „Darkness Peering” i „The Breathtaker”. 16 lat temu, Savannah, młodsza siostra Kate Wolfe, została brutalnie zamordowana. Zmuszona do życia z permanentnymi wyrzutami sumienia, po tym jak przez swoje samolubstwo straciła młodszą siostrę, Kate czuła lekką ulgę na myśl, że człowiek odpowiedzialny za ten czyn czeka na...

16 lat temu, Savannah, młodsza siostra Kate Wolfe, została brutalnie zamordowana. Zmuszona do życia z permanentnymi wyrzutami sumienia, po tym jak przez swoje samolubstwo straciła młodszą siostrę, Kate czuła lekką ulgę na myśl, że człowiek odpowiedzialny za ten czyn czeka na wykonanie wyroku śmieci. Ale kiedy spotyka emerytowanego policjanta, który jest przekonany, że jej siostra była tylko jedną z wielu ofiar seryjnego mordercy, Kate musi się zmierzyć z myślą, że morderca Savannah uniknął kary i znajduje się na wolności.

Odkopując niepokojące rodzinne sekrety w poszukiwaniu prawdy, Kate zaczyna być pewna, że odkryła zdeprawowany umysł kryjący się za tymi śmierciami. Ale pochłonięta polowaniem na zabójcę nie wie, że zabójca właśnie zastawia sidła na nią…

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Fragment książki

Nishka | 2018-12-03
Przeczytana: 01 grudnia 2018

Książkę się błyskawicznie pochłania, lektura na 2 - 3 wieczory. Odejmuję gwiazdkę ponieważ osobiście poszłabym w inne rozwiązanie, ale jak by nie było, autor ma prawo do własnych wizji ;-)

Dorota Pawlicka | 2018-11-27
Przeczytana: 27 listopada 2018

Książka, której posiadaczką stałam się przypadkiem. Odniosłam wrażenie, że gdzieś już któraś z książek miała podobne zakończenie. Jeżeli chodzi o treść książki to jest zaskakująca.

Black__Widow | 2018-11-30
michasia | 2018-11-15
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 19 listopada 2018
ewelina090 | 2018-12-10

„Głód zabijania“ już w księgarniach

Od 14 listopada na księgarskich półkach możecie znaleźć „Głód zabijania”, czyli listopadową premierę wydawnictwa HarperCollins. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tej pozycji, to u nas możecie dopaść darmowy fragment!

Patronaty tygodnia

Dziś jeden z nielicznych poniedziałków, który nie zaczyna się od myśli „jeszcze pięć minut” albo „dlaczego?”. Dzisiaj możecie spać do woli, czytać do woli i planować zakupy, które poczynicie, gdy skończycie stosik wstydu. Bądź nie. Zadbaliśmy jednak, żeby po dzisiejszym przebudzeniu nie pojawiła się myśl „Ale jak to? Nie ma patronatów?!”. Przedstawiamy Wam kolejne 15 książek, które na tylnej okładce mają nasze logo!