Tylko mnie dotknij

Tylko mnie dotknij
9788380199200
literatura piękna
Veritas

Przystojny mąż, piękny dom, drogie ubrania... status, o jakim rodzina i koleżanki z małego miasteczka mogą jedynie marzyć. Trudno się dziwić, że smutek młodej mężatki traktują jako fanaberię osoby rozpieszczanej przez życie. Osamotniona w swoim dramacie Magda podejmuje decyzję, która wprawia wszystkich w osłupienie. Powieść Aldony Likus-Cannon wciąga od pierwszych stron. To historia młodej...

Powieść Aldony Likus-Cannon wciąga od pierwszych stron. To historia młodej kobiety, która niszczona psychicznie i fizycznie potrafi walczyć o siebie. Autorka uświadamia nam, że nigdy nie wolno się poddawać, a na prawdziwą miłość i szczęście nigdy nie jest za późno.

Zbigniew Gajzler, reżyser filmowy

Przemoc domowa jest tematem tabu, o którym niechętnie się mówi. Książka Aldony Likus-Cannon „Tylko mnie dotknij” przybliża ten problem z punktu widzenia ofiary. Warto po nią sięgnąć nie tylko po to, by poznać, co dzieje się czasem za zamkniętymi drzwiami „porządnych domów”, ale także by zrozumieć psychikę osoby krzywdzonej.

dr Robert Konat, Monachium

źródło opisu: http://marszalek.com.pl/sklep/pl/glowna/3989-tylko-mnie-dotknij.html

źródło okładki: www.marszalek.com.pl

Carpediem | 2019-04-08

Ciekawe studium psychologiczne. Skłania do refleksji nad sensem życia i dekalogiem. Pomimo trudnego tematu, wciąga i intryguje.

Veritas | 2018-12-23

Książka nie tylko o przemocy ukazanej za zamkniętymi drzwiami, ale też o prawdziwej miłości, zawiedzionych oczekiwaniach i spełnionych marzeniach.
Czasami chciałoby się wejść do tej książki, pojechać do Lasek i zrobić ze wszystkimi porządek. Potrząsnąć Magdą, aby otrząsnęła się .... a ludziom w Lasku powiedzieć parę słów. Na szczęście Magda sama udaje się po rozum do głowy i wyjeżdża .....
Książka napawa nadzieją i uzmysławia, że na prawdziwą miłości nigdy nie jest za późno. Warto przeczytać.

Mediaset | 2018-10-08

Powieść wciąga od pierwszych stronic, intryguje i daje do myślenia. Magda jest młodą mężatką, lecz zamiast czułego dotyku, o jakim marzy, dostaje silne uderzenia. Jest zbyt ambitna, aby pożalić się komukolwiek. Skrzętnie skrywa ból i cierpienie.
Pewnego dnia poznaje Jurka, który stoi przed całkiem innym dylematem. Po upojnej nocy, z której niewiele pamięta, jego koleżanka zachodzi w ciąże. Jego życie okazuje się koszmarem, a na dzienne światło wychodzą fakty, o których nie miał pojęcia.
Piękne zakończenie sprawia, że książka jest zajmującą lekturą i skłania do głębokiej refleksji nad sensem życia i jego moralnymi wartościami, nad tym, co naprawdę w życiu liczy się najbardziej.
Bardzo polecam.