Zobaczyli za dużo

Wydawnictwo: Zielona Sowa
6 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
They saw too much
Inegrette

Nic złego się nie dzieje. Zamknij drzwi, zasłoń okna, bo jeśli zobaczysz morderstwo, będziesz następnym celem… Czy jest coś gorszego niż bycie świadkiem zabójstwa? Tak, mordercy, którzy widzieli, że widziałeś. John bardzo stara się trzymać z dala od kłopotów i zostawić trudną przeszłość za sobą. Zaczyna wszystko od nowa. W jego życiu pojawia się atrakcyjna i tajemnicza Ceri James. Ich...

John bardzo stara się trzymać z dala od kłopotów i zostawić trudną przeszłość za sobą. Zaczyna wszystko od nowa. W jego życiu pojawia się atrakcyjna i tajemnicza Ceri James. Ich spotkanie jest jednak dalekie od romantycznej randki, o której John marzył. Nie tylko są świadkami śmiertelnej strzelaniny, ale także nagrywają całe zdarzenie. Zaczyna się ucieczka przed bezwzględnymi mordercami. Dlaczego John nie zadzwonił na policję? W szaleńczym pościgu najważniejsze jest, komu możesz zaufać.
Wciągający i emocjonujący thriller, w którym każda rozwiązana tajemnica odsłania kolejną. Alan Gibbons jest jednym z najbardziej uznanych autorów young adults i kolejny raz tworzy powieść, od której nie sposób się oderwać.

źródło opisu: wydawnictwo

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Łukasz | 2018-10-02

Po czym poznać dobrą książkę? Że w scenach pościgów chcesz chować się razem z bohaterami, że chcesz im pomóc wstać podczas upadku, że chcesz ich zmotywować do szybszej ucieczki. Ta książka taka jest. Masz wrażenie, że za chwilę ktoś wskoczy do pokoju z bronią wycelowaną w Twoją głowę, a Ty będziesz musiał zwiewać co sił w nogach..

Anna | 2018-10-18
Przeczytana: 18 października 2018

Jak masz więcej niż 14 lat to szkoda Twojego czasu na tą lekturę.

michasia | 2018-10-04
Na półkach: 2018, Przeczytane