15 tajemnic zarządzania czasem. O czym wiedzą ludzie sukcesu?

Tłumaczenie: Arkadiusz Romanek
Wydawnictwo: Onepress
15 Secrets Successful People Know About Time Management
biznes, finanse
ToRn

Każdy z nas ma jednakową ilość czasu na dobę: 1440 minut. Ani więcej, ani mniej. Nie można pożyczyć ani dokupić brakującego czasu. To właśnie on jest najcenniejszym zasobem, dlatego warto nauczyć się nim właściwie gospodarować. Żadnej z utraconych, bezcennych minut nie można odzyskać. Wielu z nas stosuje zasady zawarte w poradnikach zarządzania czasem, lecz i tak odczuwa przemęczenie oraz...

Każdy z nas ma jednakową ilość czasu na dobę: 1440 minut.
Ani więcej, ani mniej. Nie można pożyczyć ani dokupić brakującego czasu.
Wielu z nas stosuje zasady zawarte w poradnikach zarządzania czasem, lecz i tak odczuwa przemęczenie oraz narastającą frustrację, bo mimo starań nie udaje się nam ukończyć wszystkich zaplanowanych zadań.

Dzięki tej książce naprawdę zyskasz więcej czasu — nawet kilka godzin tygodniowo.
Jej autor przeprowadził solidne badania, aby opisać nawyki zwiększające produktywność 7 miliarderów, 13 olimpijczyków, 29 wzorowych studentów i uczniów oraz 239 przedsiębiorców odnoszących spektakularne sukcesy.
Przeanalizował zachowania tysięcy profesjonalistów.
Nikt z nich nie stosował technik zwiększania produktywności czy zmniejszania odczuwanego stresu podsuwanych przez popularne poradniki. Zamiast tego myśleli o wartościach i priorytetach.
Mieli też określone nawyki.
I to właśnie okazało się kluczem do sukcesu.
Możesz się tego po prostu nauczyć!

Z tej książki dowiesz się:

Jak wyleczyć się z prokrastynacji dzięki zastosowaniu techniki o nazwie „Podróż w czasie”.
Jak wychodzić z pracy o 17:00 bez przytłaczającego poczucia winy?
Czym jest sekretne narzędzie Richarda Bransona służące do zwiększania produktywności?
Jak dzięki „Trzem harwardzkim pytaniom” oszczędzić 8 godzin w tygodniu?
Dokąd prowadzi „Siedem kroków” zerowania zawartości poczty elektronicznej każdego dnia.
Jak wykorzystać system E-3C do dziesięciokrotnego zwiększenia wydajności.
Jak poradzić sobie z poczuciem przepracowania i przytłoczenia obowiązkami.
Zyskasz bonus. Quiz: Przekonaj się jak gospodarujesz czasem.
Zyskasz bonus: 110 najlepszych cytatów dotyczących zarządzania czasem.

Odzyskaj swoje bezcenne minuty!

źródło opisu: http://onepress.pl/ksiazki/15-tajemnic-zarzadzania...(?)

źródło okładki: http://onepress.pl/ksiazki/15-tajemnic-zarzadzania...»

korcia | 2018-01-12
Przeczytana: 30 grudnia 2017

Myślę, że przełom roku, to świetny czas, by spróbować coś zmienić w swoim życiu, a taka lektura może być świetnym katalizatorem tych zmian, więc koniecznie ją przeczytajcie. To bardzo dobry poradnik, dzięki któremu zupełnie inaczej spojrzycie na swoje życie, na tysiąc czterysta czterdzieści minut, którymi dysponujecie każdego dnia. Mam nadzieję, że dzięki tej książce uda Wam się osiągnąć Wasz cel.

DSCB | 2018-03-19
Daniel | 2018-03-08