Wyzwanie czytelnicze LC

Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej przepisy na wychodzenie

Wydawnictwo: WAM
MamaNaPetardzie

Od postu do pełnowartościowego odżywiania - smacznie i prosto! Ta książka to jedyna na rynku pozycja zawierająca zbiór przepisów na prawidłowe i zdrowe wyjście z diety warzywno-owocowej! Znajdziesz w niej: - informacje dotyczące kolejnych etapów wychodzenia z postu – pełny program w jednym miejscu, - 115 doskonałych przepisów zgodnych z protokołem wyjścia z diety, - listę produktów...

Od postu do pełnowartościowego odżywiania - smacznie i prosto!

- 115 doskonałych przepisów zgodnych z protokołem wyjścia z diety,
- listę produktów niezbędnych do przeprowadzenia każdego z etapów wychodzenia,
- przykładowe zestawy menu,
- sprytne wskazówki, porady dietetyczne i triki na właściwe odmierzanie składników i porcji posiłków.

Wszystko, co musisz wiedzieć o zdrowej diecie i wychodzeniu z postu warzywno-owocowego - zebrane w jednym miejscu

Wraz z poprzednimi tomami książka ta tworzy spójny program dietetyczny, który ułatwia trwałą zmianę nawyków żywieniowych. Dostarczając praktycznych przepisów kulinarnych na okres wychodzenia z diety warzywno-owocowej, uzupełnia też istotną lukę w publikacjach poświęconych tej diecie. Serdecznie polecam! dr Ewa Dąbrowska

źródło opisu: https://wydawnictwowam.pl/prod.dieta-warzywno-owoc...(?)

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

dudu | 2018-11-24
Przeczytana: 24 listopada 2018

Po przeczytaniu pierwszej książki "Dieta warzywno - owocowa dr Dąbrowskiej", która okazała się być niezwykle przydatna, od razu postanowiłam zakupić jej drugą, następną część.
Każdy, kto był czy jest w trakcie tej diety, wie jak ważne jest poprawne wyjście i wdrażanie w odpowiedniej kolejności pozostałych produktów do swojego codziennego jadłospisu.
Myślałam więc, a właściwie byłam pewna, że w tej części, znajdę niezbędne informację i wszystkie wskazówki dotyczące właściwego wyjścia z diety dr Dąbrowskiej.
Niestety, ku mojemu zaskoczeniu, w książce znajdują się oczywiście różne, ciekawe i smaczne przepisy, z których sama korzystam, jednak, jest bardzo mało informacji dotyczących samego wyjścia.
A przynajmniej dla mnie, są one napisane, takim językiem czy określeniami, które mogą być rozumiane na kilka sposobów.
Większość wiadomości, udało mi się znaleźć w internecie czy na różnych portalach czy blogach, tematyki kulinarnej.
Oczywiście, książka ma również swoje zalety i można w...

satyneta | 2018-12-19
Przeczytana: 19 grudnia 2018