Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej. Post uproszczony

Okładka książki Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej. Post uproszczony Beata Anna Dąbrowska
Okładka książki Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej. Post uproszczony
Beata Anna Dąbrowska Wydawnictwo: WAM poradniki
poradniki
WAM
2022-01-01
2022-01-01
dieta poradnik

Okładka książki Świadome żywienie dzieci z poradami dr Ewy Dąbrowskiej® Beata Anna Dąbrowska, Marta Kołakowska
Świadome żywie... Beata Anna Dąbrowsk...
Okładka książki Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej Paulina Borkowska, Beata Anna Dąbrowska
Dieta warzywno... Paulina Borkowska, ...

Nigdy nie byłam na diecie dr Dąbrowskiej, może kiedyś podołam, co do tej pozycji kilka przepisów wykorzystam, do kilku porad chciałabym się dostosować. Książka ma to coś co lubię. Jest przepięknie wydana przejrzysta , papier... oprawa... no top of the top jeśli o moje gusta chodzi... Czyta się dobrzenie ma trudnych słów i produktów których musiałbym szukać na googlu. Polecam !

• Dieta/zdrowie
  • Poradniki

Dodaj cytat z książki Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej. Post uproszczony