Militaria i Fakty 35. Pz.Kpfw. IV. Historia i rozwój konstrukcji Ausf A,B,C,D,E,F1,F2,G,H,J i wersje specjalne.

Wydawnictwo: AJAKS
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Magazyn historyczny Militaria i Fakty 4/2006 (35) - PzKpfw.IV - HISTORIA ROZWOJU KONSTRUKCJI

źródło opisu: własny

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Marcin Kowalczyk | 2018-06-27
Przeczytana: 27 czerwca 2018

"Dobra monografia - jak na ten format"
Czasopismo trafione gdzieś na wyprzedaży. W środku monografia "konia roboczego" Panzerwaffe. Zrobiona według starego dobrego przepisu. Najpierw historia powstania czołgu. W pigułce. Nieco bardziej wylewne są opisy powstałych wersji wraz z opisami technicznymi.
Wszystko dość bogato przetykane zdjęciami.
Połowę objętości zajmują szczegółowe rysunki. Jest mocny punkt monografii. Można wizualnie stwierdzić czym różniły się poszczególne wersje. Tak naprawdę to dla tych rysunków warto posiadać ten numer czasopisma.