Technika Wojskowa HISTORIA - 2011/2

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Technika Wojskowa - HISTORIA". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Magnum-X
historia
Getos

Nieznana wojna Stalina Niemiecko-sowiecka wojna prewencyjna Recenzje Drang nach Osten – czołgi ruszają na Wschód Droga do T-34 Front wschodni 1941 w niemieckiej fotografii propagandowej Kettenkrad Wilde Sau – działania jednosilnikowych myśliwców Luftwaffe przeciwko nalotom Bomber Command (cz. I) Historia rozwoju i użycia niemieckiej rakiety V-2 (cz. 2) Samolot torpedowy Fairey...

Nieznana wojna Stalina

Niemiecko-sowiecka wojna prewencyjna

Recenzje

Drang nach Osten – czołgi ruszają na Wschód

Droga do T-34

Front wschodni 1941 w niemieckiej fotografii propagandowej

Kettenkrad

Historia rozwoju i użycia niemieckiej rakiety V-2 (cz. 2)

Samolot torpedowy Fairey Swordfish

Encyklopedia marynarki wojennej: Ciężkie krążowniki typu Myoko

Pancerniki typu Dunkerque

źródło opisu: spis treści czasopisma

źródło okładki: skan autorski

pawlik1983 | 2014-01-20