Gdzie rosną pieniądze. Pierwszy poradnik o tym, jak znaleźć pieniądze, nie wychodząc z domu

Wydawnictwo: Znak Literanova
poratnik, pienądze, sprzedaż, zysk, dom
poradniki
Gąska

Rata kredytu, rachunki, jedzenie – i pensja z głowy? I kolejny raz nici z wypadu w góry. Znowu nic nie odłożysz… Ech, gdyby tak wygrać w totka… Stop! A co, jeśli tak naprawdę ty już masz pieniądze? Rozejrzyj się po swoim mieszkaniu: w szafach nieużywane ubrania, które mogliby nosić inni, na półkach wazony z PRL-u, na które polują kolekcjonerzy, i mnóstwo gotówki zamrożonej w szufladach,...

Stop! A co, jeśli tak naprawdę ty już masz pieniądze?

Rozejrzyj się po swoim mieszkaniu: w szafach nieużywane ubrania, które mogliby nosić inni, na półkach wazony z PRL-u, na które polują kolekcjonerzy, i mnóstwo gotówki zamrożonej w szufladach, pawlaczu i piwnicy!

Oto pierwszy poradnik, który:
• odblokuje Twoje myślenie o pieniądzach
• pokaże Ci, jak skutecznie zrobić porządek w mieszkaniu i dostrzec wartość rzeczy, które posiadasz
• nauczy Cię, jak prawidłowo konstruować ogłoszenia, pakować przesyłki oraz zamieniać stare graty w przydatne i użyteczne przedmioty.

Marie Kondo pomogła nam posprzątać mieszkanie.

Joanna Dymmel powie nie tylko, jak pozbyć się nadmiaru rzeczy, ale i jak jeszcze nieźle na tym zarobić!

Pamiętaj:
Pieniądze nie leżą na ulicy. Nie rosną na drzewach.
One rosną w Twoim domu!

źródło opisu: https://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,109991,Gdzie-rosna-pieniadze

źródło okładki: https://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,109991,Gdzie-rosna-pieniadze