Oczami Duszy

Maciej Wiszniewski Wydawnictwo: New Space literatura piękna
New Space
2018-11-11
2018-11-11

Wyjątkowa książka , która zasługuje na moje uznanie oraz szacunek. To naprawdę bardzo szczera i osobista książka jaką przeczytałem. Jestem pod wielkim wrażeniem. Warto przeczytać tę bardzo mądrą i wartościową książkę.
Polecam

Polecam

Opinia Justyny Steczkowskiej:

Opinia Justyny Steczkowskiej:

Dostałam najpiękniejszy prezent jaki można sobie wymarzyć, cząstkę Ciebie w niej zapisaną. Teraz mogę wędrować z Tobą po zakamarkach naszych dusz.
Otworzyłeś mi oczy na świat wybudzony i ten, który jeszcze śpi.
Na każdy nowy dzień świadomej miłości, mądrości, wolnej woli a przede wszystkim życia. Znalazłam w niej cząstkę siebie, tej tańczącej na ulicy, zapatrzonej w gwiazdy podczas spacerów, zwiedzającej światy, astralny, mentalny i duchowy. Wszystko co w niej napisane to niby nic
a jednocześnie tak wiele, nieosiągalne, ale do osiągnięcia.
Książkę czytam po raz kolejny z kolejnych i jeszcze nie jestem gotowa na komentarz, na jaki zasługuje.
Wszystkim gorąco polecam jej przeczytanie. Dziękuję za wszystkie chwile spędzone razem, chociaż osobno.
Dziękuję,że pojawiłeś się w moim życiu.

Otworzyłeś mi oczy na świat wybudzony i ten, który jeszcze śpi.

Polecam, wartościowa książka.

Polecam, wartościowa książka.

Każdy z nas powinien znaleźć takie miejsce dla siebie, gdzie w ciszy mógłby usłyszeć własną duszę. Może to być łąka, ścieżka w lesie, brzeg morza albo wielka góra. Potrzeba trochę samotności aby zajrzeć w głąb siebie, aby zrozumieć, że nie jesteśmy tutaj za karę. Wszystko co poznajemy czego doświadczamy buduje naszą świadomość istnienia. Potęguje w nas siłę, pragnienie pokazania, że jesteśmy ludźmi. Ale trzeba mieć tego świadomość i chęć. Tak bardzo często trudno spotkać prawdziwego człowieka, zwłaszcza w tych wielkich molochach cywilizacji. Kiedy mamy możliwość poznać prostych ludzi, żyjących w zgodzie z naturą, mamy szczęście, bo w prostocie ich życia jest prawdziwe człowieczeństwo. Dziękuję za Twoje przemyślenia, za otwarcie własnej duszy. Twoja wędrówka wokół góry Kajlas dała Tobie nową wiedzę... o zwykłych ludziach, a przede wszystkim o sobie samym.
Zobaczyłeś wszystko Oczami Duszy.... Dziękuję

• Z polecenia do kupienia ...
  • Wiedza niepowszechna
  • Bardzo chcę to mieć!