Oczami Duszy

Maciej Wiszniewski Wydawnictwo: New Space literatura piękna
New Space
literatura piękna
2018-11-11

Wyjątkowa książka , która zasługuje na moje uznanie oraz szacunek. To naprawdę bardzo szczera i osobista książka jaką przeczytałem. Jestem pod wielkim wrażeniem. Warto przeczytać tę bardzo mądrą i wartościową książkę.
Polecam

Opinia Justyny Steczkowskiej:

Dostałam najpiękniejszy prezent jaki można sobie wymarzyć, cząstkę Ciebie w niej zapisaną. Teraz mogę wędrować z Tobą po zakamarkach naszych dusz.
Otworzyłeś mi oczy na świat wybudzony i ten, który jeszcze śpi.
Na każdy nowy dzień świadomej miłości, mądrości, wolnej woli a przede wszystkim życia. Znalazłam w niej cząstkę siebie, tej tańczącej na ulicy, zapatrzonej w gwiazdy...

Polecam, wartościowa książka.

Każdy z nas powinien znaleźć takie miejsce dla siebie, gdzie w ciszy mógłby usłyszeć własną duszę. Może to być łąka, ścieżka w lesie, brzeg morza albo wielka góra. Potrzeba trochę samotności aby zajrzeć w głąb siebie, aby zrozumieć, że nie jesteśmy tutaj za karę. Wszystko co poznajemy czego doświadczamy buduje naszą świadomość istnienia. Potęguje w nas siłę,...

• Z polecenia do kupienia ...