Podwójna spirala

Wydawnictwo: Poligraf
8 (9 ocen i 4 opinie) Zobacz oceny

Napisałem tę książkę dla ludzi, którzy tak jak ja, cenią sobie nade wszystko wolność podstawowy przywilej Dziecka Kosmosu. Wolność nie jest produktem. Wolności nie można kupić, ani jej zdobyć. Wolnym można tylko być. Ten sposób bycia jest nazywany przez mistyków niebem. Rezygnacja z wolności to forma bytu nazwana piekłem.

Ramerinda | 2015-09-28

Niezwykła skarbnica przemyśleń na temat ludzkiej natury i poruszający opis zmagań życiowych z jakimi borykał się autor. Gorąco polecam.

Jakub Kalinowski | 2016-06-22
Przeczytana: 22 czerwca 2016

Książka niesamowicie daje do myślenia, poszerza horyzonty i zmienia patrzenie na świat. "Dyskusje" prowadzone w trakcie czytania są bardzo owocne, mimo że nie mogę się zgodzić ze wszystkimi poglądami i twierdzeniami autora to i tak rozmyślanie nad nimi rozwija.

achaja1981 | 2015-07-29
Przeczytana: 21 lipca 2015

Tej Książce muszę dać najwyższą notę bo zapoczątkowała moją wewnętrzną przemianę i gdy tylko ja skończyłam - pomyślałam - dziękuję! Choć jest to biografia to jednak nie do końca... Polecam każdemu kto szuka właściwej drogi opisanej lekko i na temat... Dziękuję Roman jeszcze raz za pokazanie mi właściwej drogi...

Kamila Sawko | 2015-02-18
Na półkach: 2015, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 18 lutego 2015

Podoba mi się tok rozumowania Pana Nachta, choć nie wątpię, że ciężko wyzwolić się ze schematów nam narzuconych, wpojonych od "małego". Jednak warto sprobować. Swoją drogę, całkiem nieprzeciętna biografia :)

lambada | 2016-11-13
Przeczytana: 2016 rok