Mieszkaj pięknie. Piękne wnętrze to kwestia pomysłu, a nie pieniędzy

Okładka książki Mieszkaj pięknie. Piękne wnętrze to kwestia pomysłu, a nie pieniędzy Jagoda Kutkowska
Jagoda Kutkowska Wydawnictwo: Znak Literanova poradniki
poradniki
Znak Literanova
2018-01-01
2018-01-01

Można szybko przeczytać i jeszcze szybciej zapomnieć.
Podobało mi się, że aranżacje są takie "zwykle", "ludzkie": oparte na meblach i dodatkach ogólnodostępnych, "na każdą kieszeń", które można bez problemu kupić (lwia część to Ikea, chociaż jej nazwa oficjalnie nie pojawia się w tekście; cóż, bartery się widać nie zgadzały).
Większość porad jest oczywiście banalna, merytoryczna treść przykryta mnóstwem ogólników, ale napisane jest to wszystko zręcznie i spójnie. Jak ktoś się właśnie urządza, to może zerknąć, a nuż jakąś inspirację wyłapie.

Można szybko przeczytać i jeszcze szybciej zapomnieć.
Większość porad jest oczywiście banalna,...

Poradnik MISTRZOSTWO !Kolejny raz się dowiaduje, że piękne wnętrze to nie kwestia pieniędzy, ale pomysłu. W książce najbardziej podoba mi się to, że autorka poleca nam różne darmowe strony/narzędzia do przygotowania pomieszczeń oraz to, że autorka podaje nam różne sklepy w których znajdziemy meble, dodatki do dekoracji, przedmioty do wyposażenia łazienki, a także profile/blogi ludzi z których możemy czerpać inspiracje. Bo pamiętajmy, że jest wiele stron, nie tylko "pinterest" z którego głównie korzystamy.

Książkę czyta się bardzo szybko, jednak kiedy jesteśmy w momencie planowania zmian w mieszkaniu/domu/pomieszczeniu to wiadomo, że trochę z czytaniem nam schodzi. Książka to mój must-have na półce i na pewno się w nią zaopatrzę.

I jeśli zapytacie mnie kiedyś o mój ulubiony rozdział to nosi on nazwę "Pokaż mi swoją biblioteczkę, a powiem Ci, kim jesteś" - musiscie sobie wyobrazić te piękne zdjęcie (nawet w małym mieszkaniu da radę zrobić coś cudownego)

Polecam wszystkim ! Książka wypożyczona z biblioteki.

Rewelacyjny poradnik wnętrzarski. Napisany jasno i przejrzystym językiem. Wiadomo czego się trzymać przy dekorowaniu mieszkania.

"Mieszkaj pięknie" to znakomicie wydany poradnik, który pomoże nam zorganizować wokół siebie idealną przestrzeń. Książkę czytało mi się zadziwiająco przyjemnie. Autorka miała dobry plan, który świetnie wykonała. Dzięki temu czytelnik otrzymuje zbiór inspiracji na wszystkie pomieszczenia znajdujące się na m2. Część porad z pewnością wykorzystam! Urzekły mnie także fotografie, które stanowiły spójność z tekstem. Gratuluje autorce, dla mnie to był miło spędzony czas.. ;)

Znalazłam nie jedną inspirację w tej książce. Polecam :)

Znalazłam nie jedną inspirację w tej książce. Polecam :)

Bardzo przyjemnie się czyta, ciekawe, inspirujące zdjęcia i porady. W sam raz na popołudnie.

Nietypowy okres w życiu skłania do sięgnięcia po nietypową literaturę. Książka zawiera wiele ciekawych porad i jest dobrym przyczynkiem do zweryfikowania zasadności swoich pomysłów. Bo po co uczyć się na własnych błędach? Tym bardziej męcząc się w źle urządzonym mieszkaniu?

Na pewno książka nie wyczerpuje tematu i czuję niedosyt.

Na pewno książka nie wyczerpuje tematu i czuję niedosyt.

Poradnik pięknie wydany, z urzekającymi zdjęciami i bardzo ciekawymi i inspirującymi pomysłami :)

Przyjemny poradnik dla amatorów, zawiera wiele konkretnych informacji.

Przyjemny poradnik dla amatorów, zawiera wiele konkretnych informacji.

książka ciekawa i inspirująca. stoi u mnie na półce od ponad roku i czytałam ją dwukrotnie.
za każdym razem zrobiłam kilka notatek, a do głowy wpadły mi nowe pomysły jak mogę urozmaicić przestrzeń wokół siebie.
polecam dla niezdecydowanych, dla szukających nowych pomysłów i dla osób gotowych na ich realizację.

• Poradniki
  • Poradnik

Dodaj cytat z książki Mieszkaj pięknie. Piękne wnętrze to kwestia pomysłu, a nie pieniędzy