Dary losu

Wydawnictwo: Amber
Amazing Grace
bal, katastrofa, śmierć
Ewa

Doroczny bal charytatywny w San Francisco zgromadził tłumy. Wszyscy świetnie się bawią, do chwili gdy ściany zaczynają drżeć. Potężne trzęsienie ziemi wstrząsa miastem i splata losy trzech kobiet, które tego wieczoru znalazły się w sali balowej hotelu Ritz. Kataklizm burzy ich prywatne światy: beztroski i luksusu, sceny i uwielbienia fanów, poświęcenia dla innych. Ale pozwala zrozumieć, że są rzeczy ważniejsze niż zatracenie się w pracy, pieniądze czy sława...

gangleona | 2012-11-02

To dopiero trzeci tytul, ktory przeczytalam tej autorki, ale kazda z jej ksiazek bardzo mi sie podobala. Dary losu, ciekawa konstrukcja. Historie trzech roznych kobiet, ktorych losy splotly sie w wyniku trzesienia ziemi. Jezyk Steel jest bardzo wciagajacy, nie mozna sie przy niej nudzic! :)

Narcyza | 2014-03-12
Przeczytana: 12 marca 2014

Danielle Steel jak zwykle wciąga czytelnika w kolejną zawiłą miłosną przygodę z interesującym zakończeniem. Fajnie napisana historia kilku osób z trzęsieniem ziemi i serca. Dobra jako odskocznia od trudniejszej literatury.

Pajusia | 2011-04-06
Przeczytana: 06 kwietnia 2011

Niesamowita książka!
Jedno trzęsienie ziemi potrafi zmienić tyle w życiu kilku osób.
Szkoda tylko, że nie u wszystkich na dobre :)

Polecam jak najbardziej!

JeszczeJedenRozdział | 2014-10-30
Przeczytana: 2013 rok

To pierwsza książka tej autorki, którą przeczytałam. I nie ostatnia!
San Francisco. Miasto bogatych, sławnych i pięknych ludzi. Ale też zwyczajnych, przeciętnych mieszkańców.
Po trzęsieniu ziemi wszyscy znajdują się w tej samej sytuacji- bez domu, jedzenia, opłakując utraconych bliskich. Tragedie łączą. Ta książka jest tego najlepszym dowodem.
Danielle Steel w piękny sposób opisała miłość, przyjaźń, które w tej książce dopiero się "rodzą".
Wątek dylematu i rozterek pomiędzy kiełkującym uczuciem a własnymi przekonaniami poprowadzony został w mój ulubiony sposób: stopniowanie napięcia.
Polecam każdej miłośniczce takiej literatury, ale myślę, że panowie też znajdą tu coś dla siebie.
Podsumowując: książka, którą lekko się czyta, ale traktuje o poważnych, życiowych problemach, które mogą spotkać każdego z nas.

betina360 | 2012-12-09
Na półkach: Przeczytane, Steel
Przeczytana: 09 grudnia 2012

Trzesienie ziemii zmienia zycie 3 kobiet ktore poznaja sie na balu charytatywnym dla dzieci.Nie dla wszystkich zmiany sa korzystne.Ale takie wlasnie jest zycie.Podoba mi sie ze Danielle Steel potrafi w swoich ksiazkach wzruszac a czasem i rozbawic.Milo poczytac cos takiego gdy za oknem zimno

Paulina Kwiatkowska | 2012-08-24

,,W przytulnej sali balowej panowała miła atmosfera, ktorą dodatkowo podkreślała aranżacja Sary. Teraz jasno oświetlona wyglądała pięknie, ale wieczorem, z przygaszonymi światłami i świecami, miała wyglądać czarodziejsko" Fragment książki

W tym roku w sali balowej odbywał się bal charytatywny na rzecz fundacji dla dzieci - Małe Aniołki. Był on organizowany po raz drugi. Sara, organizatorka akcji, liczyła na dochód trzech milionów. Sama z mężem przekazala 200 tysięcy. Kobieta zawdzięczała fundacji życie swojej córeczki, która urodziła się w 6 miesiącu ciąży i bez pomocy ludzi dobrej woli nie miałaby szans na przeżycie. Zaproszono też słynną wokalistkę Melanie, która miała zwiększyć dochód. Bal przebiegał wspaniale, wszyscy byli zafascynowani występem dziewczyny. Nagle ściany zaczęły się ruszać, zaczęło się trzęsienie ziemi. Nastąpiła ewakuacja. Czy komuś z ludzi przebywających na balu coś się stanie? Czy miasto zostanie zniszczone? Jak potoczą się dalsze losy ludzi po tej...

Była to jedna z pierwszych przeczytanych przeze mnie książek tej autorki i troszkę się nią zraziłam do innych... W większej części historie opisane w tej książce mi się podobały, jednak czegoś mi tu brakowało... Najbardziej podobała mi się historia o zakonnicy, niestety dwie inne o piosenkarce i kobiecie z mężem przestępcą - nie za bardzo... Pomimo wszystko jednak polecam.

Izabela | 2011-03-23

Bradzo dobra książka.! Polecam.

Isabelle | 2013-08-17
Przeczytana: 17 sierpnia 2013

Doroczny bal charytatywny w San Francisco zgromadzil tlumy. Nagle scianyzaczynaja drzec. Trzesienie ziemi niszczy miasto i splata losy trzech kobiet, które tego wieczoruznalazly sie w sali balowej hotelu Ritz. Kataklizm burzy ich swiaty: beztroski i luksusu, sceny i uwielbienia fanów, poswiecenia dla innych. Ale pozwala zrozumiec, ze sa rzeczy wazniejsze. I znalezc milosc - najpiekniejszy dar losu...

Ksiazke czyta sie latwo, z wielkim zainteresowaniem losami bohaterów.Ciekawi nas jak sobie poradza,jakie wybory dokonaja. Nie zawiodlam sie.

LadyNela96 | 2013-10-16
Przeczytana: 2011 rok

"Dary losu" to dobra książka, dużo w niej emocji miłości i bólu.
Nieco przewidywalna.
Przyznam szczerze, że jak na Danielle Stell książka jest taka sobie.