Najlepsze dowcipy erotyczne. cz.2

Wydawnictwo: O-press
satyra
LubimyCzytać

Dowiedz się co robią jeże w fabryce prezerwatyw i jak to się robi "na pączka."Jeszcze więcej, jeszcze śmieszniej, jeszcze bardziej niepoprawnie w temacie tak przez wszystkich lubianym. Kolejna, nowa porcja najlepszych dowcipów erotycznych.Ponieważ tak jak i Ty kochamy się śmiać, a dowcip im bardziej bezpośredni tym bardziej śmieszy, zebraliśmy kolekcję zarówno bardziej subtelnych jak i typowo męskich dowcipów dotyczących układów damsko-męskich i ogólnie pojętej erotyki. Jednak jeśli jesteś fanem politycznej poprawności, nawet do niej nie zaglądaj!

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!