Kto łamie motyla na kole?

Wydawnictwo: Ridero
poezja
LubimyCzytać

Zbiór wierszy napisanych w wieku od 13. do 31. roku życia ułożonych chronologicznie. Luźno powiązane utwory odzwierciedlają uczucia autora w tamtym okresie. Tytuł zbioru można odczytać na dwa sposoby. Jako igranie z uczuciami bądź wkładanie dużego wysiłku w celu uzyskania czegoś mało istotnego, czego dowodem jest okres w jakim powstawały wiersze oraz ich (zapewne wyłącznie) osobiste znaczenie dla autora.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!