Druki ZUS 2016. Zasady, korekty, wypełnione druki. Vademecum płatnika

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka
LubimyCzytać

Nieprawidłowe wypełnienie formularzy powoduje powstanie niewłaściwych zapisów na poszczególnych kontach osoby ubezpieczonej. Płatnik składek będzie musiał je skorygować, oprócz tego zostanie wezwany przez ZUS na kontrolę. Roszczenia finansowe mogą zgłaszać też osoby ubezpieczone, które z powodu błędów w drukach poniosą stratę. Żeby uniknąć takich problemów, warto sprawdzić, czy poprawnie wypełniamy poszczególne formularze, a w razie popełnienia błędu - jak je skorygować.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!