Bicz. Początek legendy. Wojownicy. Manga 1

Okładka książki Bicz. Początek legendy. Wojownicy. Manga 1
Erin HunterDan Jolley Wydawnictwo: Nowa Baśń Cykl: Wojownicy Seria: Wojownicy Manga komiksy
komiksy
2018-03-26
Data 1. wydania:
2008-06-24
koty wojownicy fantastyka przygoda

Szczerze mówiąc nie czytałam. Mogę poprosić kogoś o PDF? Mogę zapłacić robuxami, konkretnie 400.

Świetna książka, a manga jest po prostu świetnym wyrazem, aby przekazać historię Bicza. Wzruszającą, podobną do historii Lokiego Laufeysona.

Pokaż mimo to video - opinia

Na półkach: , , , ,

Wow! Książka naprawdę super. Bicz miał smutne dzieciństwo i zrobiło mi się go żal,ale później to się odbiło przez Bicza na swoim rodzeństwu.
Książka naprawdę super, polecam

Książka naprawdę super, polecam

Rewelacyjna książka , przeczytałam ją w jeden dzień, opowiada o przyrodnim bracie Ognistej Gwiazdy. Polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zaczęłam dziś i dziś też skończyłam. Wspaniały komiks opowiadający o historii Bicza, jednego z najczarniejszych charakterów świata wojowników. Książka wciągająca, z pięknymi rysunkami. Polecam.

Uważam, że zrobienie komiksu zamiast książki
to świetny pomysł.

Uważam, że zrobienie komiksu zamiast książki
to świetny pomysł.

Komiks, bo nie można tego nazwać mangą świetnie pokazuje jak przez to że Bicz był dręczony zostaje negatywnym bohaterem. Choć kot stał się mordercą przez ten komiks zaczęło mi być go żal. Osobiście polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Sama historia interesująca. Nie zbyt lubię mangi i komiksy, więc ocena świetna nie jest.

Polecam, jednak przeczytać,jeśli ktoś lubi tę postać ;)

Polecam, jednak przeczytać,jeśli ktoś lubi tę postać ;)

ocenę wystawiam w imieniu ośmiolatki, której komiks spodobał się "najbardziej na świecie"

Erin Hunter Bicz. Początek legendy. Wojownicy. Manga 1 Zobacz więcej
Erin Hunter Bicz. Początek legendy. Wojownicy. Manga 1 Zobacz więcej