Allegro - kampania grudzień kat. romans

Pucked

Cykl: Pucked (tom 1)
Wydawnictwo: Szósty Zmysł
Angie

Mając za brata przyrodniego słynnego gracza NFL, Violet Hall jest bardzo dobrze zaznajomiona z reputacją playboya, którą posiada wiele gwiazd hokeja. Jest na tyle mądra, aby omijać tych gorących, dobrze zbudowanych, posiadających nierównaną wytrzymałość chłopaków. Tak jest do dnia, kiedy spotyka legendarnego kapitana drużyny- Alex’a Waters’a. Violet nie jest zainteresowana jego przystojną,...

Violet nie jest zainteresowana jego przystojną, poobijaną twarzą, ani jego wspaniałym, twardym sześciopakiem na brzuchu. Ale kiedy Alex przypadkowo zmienia poprzednią opinię Violet dotyczącą niezbyt wysokiego intelektu zawodników hokejowych, staje się czymś więcej niż tylko gorącym ciałem z pasującą do niego twarzą.

Biorąc pod uwagę , że to może być kompletną pomyłką, Violet dowiaduje się jak dobrze Alex radzi sobie ze swoim kijem hokejowym, który ma w spodniach. Ale to co zaczyna się jednonocną przygodą, szybko przekształca się w coś więcej. Po nocy pełnej orgazmów, Alex zaczyna wydzwaniać, pisać, mailować i wysyłać ekstrawaganckie, i dziwaczne prezenty, co sprawia, że trudno go ignorować, a jeszcze trudniej nie lubić.

Problem w tym, że media przedstawiają Alex’a jako playboya, a Violet nie chce być częścią tej gry.

źródło opisu: WYDAWNICTWO: Szósty Zmysł

źródło okładki: Szósty Zmysł

Sol | 2018-07-30

Tak, to jest erotyk. Tak, z duuuużą ilością seksów w każdej postaci. Czyli tak jak się spodziewałam.
Ale o dziwo nie tylko jest tym na co wygląda.

Co prawda zaczynając lekturę nie nastawiłam się na nic wielkiego, na dodatek nie brałam na serio tak do końca tej książki. I po lekturze, stwierdzam, że to recepta na to by się dobrze przy niej bawić – wrzucić na luz ;)
Bo jak poważnie można brać laskę która jak sama o sobie mówi nie ma filtra między mózgiem a językiem? Jak serio można brać ludzi którzy dobrze się nie poznali a idą do łóżka?
I jak można wierzyć w ich miłość?
Ano Helena Hunting tak to opisała, tak rozłożyła w czasie relacje bohaterów, że ja w to wierzę. Im się uda, mają na to ogromną szansę.

Zbieranina postaci w tej książce to naprawę kolorowa gromada. Matka która traktuje córkę jak przyjaciółkę i chętnie rozmawia z nią o rozmiarach męskiego sprzętu. Córka która w zasadzie non stop robi aluzje do seksu albo sypie durnymi tekstami. Przyjaciółka która kocha się w...

Karolina Hajdysz | 2018-05-30

Okładka "Pucked" już od pierwszej chwili zdecydowanie oddziaływała na moje zmysły jak i opis książki, który również skutecznie kusił. Nie wahałam się więc ani chwili gdy otrzymałam propozycję jej zrecenzowania. Uwielbiam wszelkiego rodzaju erotyki...lekkie, przyjemne, całkowicie relaksujące i nieskomplikowane. I w gruncie rzeczy tak było... On, Alex Waters jest legendarnym kapitanem drużyny NHL o nieciekawej opinii...przystojny, świetnie zbudowany kontra ona, Violetta Hall, dziewczyna o ciętym języku i miękkim sercu. Jako przyrodnia siostra hokeisty wie doskonale jacy są sportowcy...jednak mimo wszystko łamie wszelkie zasady gdy na jej drodze staje Alex. Facet potrafi wykorzystać swoje atuty by większość kobiet traciło przy nim rozsądek. Czy z Violet będzie tak samo?
Moim zdaniem książka jest przeciętna, czuję się nieco zawiedziona niespełnioną obietnicą. Owszem historia była lekka, przyjemnie erotyczna, a momentami również zabawna...ale w gruncie rzeczy z całej historii...

Miało być zabawnie ale już po dwóch stronach byłam zniesmaczona. Jeśli po pierwszych zdaniach mam dość głównej bohaterki to jest pewne, że dalej będzie gorzej. Mam wrażenie, że wszystko kręci się wokół seksu a uczucia schodzą na drugi plan. Czy w dzisiejszym świecie miłość ma jeszcze jakieś znaczenie? Kto chce nie sięgnie po tę książkę. Ja niestety nie dałam rady jej przeczytać.

maggnolia | 2016-03-06
Przeczytana: 06 marca 2016

Humor i wybuchające intrygi wciągają w głębie tej rewelacyjnej historii Vi i Alexa, zdecydowanie para przynależna do siebie od pierwszych chwil znajomości. Polecam.

,,Oj niedobrze Panie Bobrze...."

"Bóbr - rodzaj gryzoni z rodziny bobrowatych obejmujący dwa żyjące współcześnie gatunki" (Wikipedia)

Szkoda, że Pani Hunting nie zapoznała się z definicją, skoro nie jest ona dla niej oczywista, bo jej poczucie humoru nie jest wcale zabawne, jest żałosne...

Jestem ogromną fanką książek z motywem sportowców, współzawodnictwa i gorących mężczyzn. Prawie w każdej dyscyplinie mam swoją ulubioną drużynę i jestem zapalonym kibicem. W hokeju również. A czy zostałam fanką "Pucked"? Jak łatwo się domyślić raczej nie...

Nie ukrywam, że miałam ogromną ochotę na tą książkę i czekałam na moment gdy pojawi się na półkach w księgarniach. Byłam pewna, że w tym przypadku nic nie może pójść źle, bo treść miała zawierać wszystkie moje ulubione elementy. Pomyliłam się jednak.

Akcja całej powieści kręci się wokół seksu i to słowo w sumie wystarczyłoby, żeby opisać całą fabułę, naprawdę. Jeśli autorce wydaje się iż w tym gatunku wystarczy opisywać zbliżenia...

TINA | 2018-05-15
Przeczytana: 15 maja 2018

Sięgając po "Pucked" liczyłam na totalną odskocznię od rzeczywistości. Absolutnie się nie zawiodłam. Książka jest zabawna, gorąca ale i czasami niestety irytująca. No nie mogło być idealnie ;) Początkowo zachłysnęłam się śmiesznym językiem i określeniami jakie wychodziły z ust głównej bohaterki Violet… ale zaczęły mnie bardzo irytować w połowie książki, bo ile razy można używać tego samego słowa, na określenie swoich intymnych partii ciała? Naliczyłam się około stu 'bobrów' - to już było żenujące trochę.

Główna bohaterka początkowo wyszczekana, pewna siebie i z dużą dawką poczucia humoru, okazała się płytka i dziecinna. Szkoda, bo liczyłam na zabawną kobitkę z jajem, która twardo stąpa po ziemi. Nie była zbyt rozgarnięta ;) To po prostu typ bohaterki, który osobiście nie przypadł mi go gustu. Natomiast Alex… ojej! To był prawdziwy facet z ogromnym potencjałem i nie tylko ;) Mogę śmiało powiedzieć, że go uwielbiam za wytrwałość i rozbrajającą oraz ujmującą szczerość. Poza tym...

wiooletka13 | 2016-10-07
Przeczytana: 07 października 2016

Początek obiecujący, ale czym dalej w las, tym coraz gorzej.
Z początku docinki Vi były fajne, nawet było się z czego pośmiać, ale w całej książce praktycznie było wałkowane to samo w koło...Fajna z nich para, ale mam okropny niedosyt, poza jedną akcją końcową, nie było żadnego bum ani nic w tym stylu.On ją goni ona ucieka a jak w końcu ją złapie lądują w łóżku i tak do końca. Trochę przemęczona, ale skończona.
Polecam? Sama nie wiem. Jeśli przeczytasz będzie fajnie, jeśli nie tragedii też nie będzie.

magpie101 | 2016-03-08
Przeczytana: 08 marca 2016

Strasznie jestem wymeczona po przeczytaniu tej ksiazki, a poczucie humoru glownej bohaterki jak dla mnie zenujace i tragiczne, a nie smieszne.
5 gwiazdek tylko i wylacznie za troche dramatu, ktory mielismy w koncowce, nie polecam.

tajemniczeksiazki | 2018-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2018

Przyznam Wam szczerze, że do lektury tej książki podchodziłam z ogromną rezerwą. Miałam mieszane uczucia odkąd przeczytałam jej pierwsze recenzje, które nie były pozytywne. Poprzez to lekturę tej książki odłożyłam sobie w czasie. Finalnie jednak stwierdzam, że powieść ta wcale nie jest taka zła.

Alex Waters to kapitan drużyny hokejowej. Jest znany, bogaty i niezwykle przystojny, dzięki czemu od dawna nosi łatkę playboya, uganiającego się za wszystkimi znanymi mu kobietami. Nie w głowie mu żadna stabilizacja ani jakiekolwiek wiążące obietnice. Wszystko jednak zmienia się pewnego dnia, w którym przypadkowo poznaje przyrodnią siostrę jednego z zawodników swojej drużyny. Violet Hall z marszu skrada jego serce. Problem jednak w tym, że dziewczyna nie jest nim zainteresowana, przynajmniej nie w takim stopniu, w jakim się spodziewał. Coś jednak, jakaś magiczna siła, pcha tę dwójkę do siebie i serwuje im niezapomniane uczucie...

"Pucked" to pierwszy tom serii noszącej tą samą nazwę....

mania_kch | 2016-03-08
Na półkach: Przeczytane, 2016

Ta książka bardzo mnie rozczarowała.
Humor do mnie nie trafił, treść niczym nie zainteresowała, postacie momentami odpychające.
Nie było tam nic, co zasługiwałoby na uwagę.